Kontakt

Kopli 1 A, 2. korrus, tel  7 361 831, koolitus@khk.ee, asukoht kaardil

KOOLITUS- JA NÕUSTAMISKESKUS
Katrin Hummal

koolitus- ja nõustamiskeskuse juht

katrin.hummal@khk.ee
+372 7361 832

1_1_30582269 Marek Kaldaäär

koolitus- ja nõustamiskeskuse turundusjuht

marek.kaldaaar@khk.ee
+372 7 361 830

Evelin Truuve

koolitussekretär

evelin.truuve@khk.ee
+372 7361 831

 Siret Soonsein Siret Soonsein

tehnika- ja ärikooli koolitusjuht

valdkonnad: ettevõtlus, raamatupidamine, infotehnoloogia, fotograafia

siret.soonsein@khk.ee
+372 7361 833

Marju Hõbejärv-Särg

toidukooli koolitusjuht

valdkonnad: majutus, toitlustus, toidutööstus, turism

marju.hobejarv@khk.ee
+372 7 361 835

Ülle Ivask

ilukooli koolitusjuht

valdkonnad: iluteenindus, koduteenindus, kaubandus, kergetööstus

ylle.ivask@khk.ee
+372 7 361 835

Kätlin Virgo

ehitus- ja tehnikakooli koolitusjuht

valdkonnad: ehitus, puit, metallitööd, autokool, transporditeenused, keeleõpe, tervishoid

katlin.virgo@khk.ee
+372 7361 834

Martin Hanson

koolitusspetsialist

martin.hanson@khk.ee
+372 7361 834

 khk-1391 Keiu Lutschan

koolitusassistent

keiu.lutschan@khk.ee
+372 7361 833

KARJÄÄRINÕUSTAMINE
Liine Maasikas

karjäärinõustaja

liine.maasikas@khk.ee

+372 7 361 878

KUTSEALANE EELKOOLITUS
khk-1454 Ülle Antson

koolitusjuhtvaldkond: kutsealane eelkoolitus

ylle.antson@khk.ee
+372 7361 876

 KUTSEÕPE TARTU VANGLAS
Sulev Kiivit

koolitusjuht

valdkond: vanglakoolitus

sulev.kiivit@khk.ee
+372 7361 833

PROJEKTID
  Andrei Atškasov

rahvusvaheliste suhete koordinaator

andrei.atskasov@khk.ee
+372 7361 894

  Veronika Kupri

projektispetsialist

veronika.kupri@khk.ee
+372 7361 801