Kontakt

Kopli 1 A, 2. korrus, tel  7 361 831, koolitus@khk.ee, asukoht kaardil

Sigrid Aruväli

koolitus- ja nõustamiskeskuse juht

sigrid.aruvali@khk.ee
+372 7 361 832

khk-1015 Marju Hõbejärv-Särg

toidukooli koolitusjuht

marju.hobejarv@khk.ee
+372 7 361 835

khk-1078 Katrin Hummal

tehnika- ja ärikooli koolitusjuht

valdkonnad: ettevõtlus, majandusarvestus, multimeedia, arvutiõpetus

katrin.hummal@khk.ee
+372 7 361 833

khk-1678 Ülle Ivask

ilukooli koolitusjuht

valdkonnad: iluteenindus, koduteenindus

ylle.ivask@khk.ee
+372 7 361 835

Liine Maasikas

kärjäärinõustajaliine.maasikas@khk.ee +372 7 361 878
khk-1454 Ülle Antson

kutsealase eelkoolituse koolitusjuht

ülle.antson@khk.ee

+372 7 361 833

khk-1297 Evelin Truuve

koolitussekretär

evelin.truuve@khk.ee
+372 7 361 831

Sulev Kiivit

vanglakoolituse koolitusjuht

sulev.kiivit@khk.ee
+372 7 361 833

khk-1187 Kätlin Virgo

ehitus- ja tehnikakooli koolitusjuht

valdkonnad: ehitus, puit, metallitööd, autokool, transporditeenused, keeleõpe, tervishoid

katlin.virgo@khk.ee
+372 7 361 834

khk-1391 Keiu Lutschan

koolitusassistent

keiu.lutschan@khk.ee
+372 7 361 833

khk-1511 Martin Hanson

koolitusspetsialist

martin.hanson@khk.ee
+372 7 361 834

1_1_30582269 Marek Kaldaäär

koolitus- ja nõustamiskeskuse turundusjuht

marek.kaldaaar@khk.ee
+372 7 361 830

 

 

 

 

Andrei Atškasov

rahvusvaheliste suhete koordinaator

andrei.atskasov@khk.ee
+372 7361 894

 

 

 

 

 

 

 

Veronika Kupri

projektispetsialist

veronika.kupri@khk.ee
+372 7361 801