Töötajad

Sirje Koido
ärinduse ja kaubanduse osakonna juhataja
Tööruum
Põllu 11A-A223
sirje.koido@khk.ee
Telefon: 7361976 Mobiil: 5094467
Ivi Annuk
kutseõpetaja
Mobiil:
Diana Eller
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A215b
diana.eller@khk.ee
Mobiil:
Tiina Ilus
õpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A310
tiina.ilus@khk.ee
Mobiil:
Maire Kask
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A215a
maire.kask@khk.ee
Mobiil:
Ljudmila Klotško
õpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A208
ljudmilla.klotshko@khk.ee
Mobiil:
Tiina Kraav
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A209
tiina.kraav@khk.ee
Mobiil:
Aili Kvell
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A103
aili.kvell@khk.ee
Mobiil:
Olga Lugina
õpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A212
olga.lugina@khk.ee
Mobiil:
Merje Marjapuu
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A215b
merje.marjapuu@khk.ee
Mobiil:
Marge Raig
õpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A217
marge.raig@khk.ee
Mobiil:
Edda Sõõru
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A215a
edda.sooru@khk.ee
Telefon: 7361972 Mobiil: +3725138034
Helvi Teigar
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A215b
helvi.teigar@khk.ee
Mobiil: 5298589
Anu Tintera
õpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A213
anu.tintera@khk.ee
Mobiil:
Külliki Vaske
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A308
kulliki.vaske@khk.ee
Mobiil:
Vaike Vetka
kutseõpetaja
Tööruum
Põllu 11A-A215a
vaike.vetka@khk.ee
Telefon: 7361972 Mobiil:
  • Õppeaasta avaaktus

    Loe edasi »

  • Veel saab kandideerida vabadele õppekohtadele

    Loe edasi »

  • Lõppenud sisseastumisperioodil oli kõige suurem tung raamatupidaja erialale

    Loe edasi »

  • Kutsehariduskeskuse suvine sisseastumisperiood jõuab lõpusirgele

    Loe edasi »

  • Kutsekatooted.ee on saanud uue kuue

    Loe edasi »

fraktal