IKT

Kopli 1A, 4. korrusel

Osakonnajuhataja: Signe Vedler, Kopli 1A-405, tel 7 361 842, signe.vedler@khk.ee.

Vastuvõtt toimub:

2014/2015 õppeaastal alustavad 1.kursuse õppegrupid valdavalt uute väljundipõhiste õppekavade alusel õppimist.

IKT osakonnas on õppetööks kasutada 9 arvutiklassi 150 arvutiga, arvutite riistvara ja Mikrotik seadmetega varustatud erialalabor. Õppetöös kasutatakse erinevat tarkvara nagu näiteks: Adobe Production Studio, Adobe CS5 Design Premium, MS Visual Studio, AutoCad, SolidEdge.

Microsoft IT Akadeemia raames toimuvate ainete õpetamiseks kasutatakse ametlikke Microsofti koolitusmaterjale ja õpilastel on võimalik saada litsentseeritud tarkvaraarenduse vahendid õppeotstarbeks tasuta.  2013. aastast oleme Mikrotik võrguakadeemia liige ja õpetame arvutivõrkude aineid akadeemia materjalide alusel.  Parimatel õppijatel võimalus lisaks lõputunnistusele saada koolist ettevalmistus IT-süsteemide spetsialisti kutseeksamiteks ja/või omandada mõni tootja sertifikaat.

Osakonnas õpetavad erialaaineid mitmed kogemustega erialaspetsialistid, õppetöö raames teostavad õpilased erinevaid erialaprojekte.  Muutused IKT valdkonnas on kiired ja eeldavad pidevat enesetäiendamist. Osakonna tugevuseks on avatus uutele ideedele ja koostöövõrgustik erinevate Eesti ja Euroopa koolidega.

Meil õpitu annab baasteadmised ja  oskused, millele rajada oma edasine professionaalne tegevus.  Lõpetajal on vajalikud teadmised ja oskused, sooritamaks vastavalt erialale üks järgmistest kutseeksamitest: Sekretär 5, Raamatupidaja 5 või IT-süsteemide spetsialist.

Osakonna õppijad osalevad erinevatel vabariiklikel kutsevõistlustel.

Meie parimad tulemused on:

Veebidisaini eriala

  • Henri Lindepuu  –  Noor meister 2015 võistluse III koht
  • Silver Mähar– Euroskills 2014 kuldmedal ja meeskondlik pronks veebidisainis, vabariikliku võistluse Noor meister 2013  aj 2014 võit, võistluse „Trükis 2012“ kutsekoolide parim
  • Martin Kangur – üleeuroopalisel kutsevõistlusel Euroskills 2012 pronksmedal, Balti mängude võitja 2012
  • Pärt Erikson–  Euroskills 2010 meisterlikkuse medal

infotehnoloogia eriala

  • Reini Tammeorg – vabariiklikelkutsevõistlustel “Noor Meister 2016” Linuxi spetsialisti kategoorias, I koht
  • Janar Võttin–  vabariiklikel kutsevõistlustel “Noor Meister 2014” Linuxi spetsialisti kategoorias, II koht

sekretäri eriala

  • Madli Petuhhov – vabariikliku võistluse “Tippsekretär 2014” III koht
  • Triin Nooska – vabariikliku võistluse „Tippsekretär 2013“  II koht
  • Ingra Küngas– vabariikliku võistluse „Tippsekretär 2012“ võitja
  • Sandra Õnne– vabariikliku võistluse „Tippsekretär 2012“  II koht

majandusarvestuse eriala

  • Jaanika Karp  -raamatupidajate kutsevõistlus 2015  III koht.
  • Triin Siim– 2012. a vabariikliku kutsevõistluse võitja
  • 42 noort valmistuvad kutsevõistlusteks

    Loe edasi »

  • Metallinädalast sai osa üle 1200 noore

    Loe edasi »

  • Tasku keskuses saab vaadata praktikafotode näitust

    Loe edasi »

  • Rahvusvahelistel IT-spetsialistide võistlusel olid meie noored edukad

    Loe edasi »

  • Metallinädal viib kokku noored ja tööstusettevõtted

    Loe edasi »

fraktal