Töötajad

Merle Truupõld
toiduainete tehnoloogia osakonna juhataja
Tööruum
Kopli 1A-A174
merle.truupold@khk.ee
Telefon: 53437010 Mobiil: 53437010

Natalja Bezrukova
pagar-kondiiter
natalja.bezrukova@khk.ee
Mobiil:

Eve Hõrak
laborant
Tööruum
Kopli 1A-A175
eve.voimre@khk.ee
Mobiil:

Sirje Jäär
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A307
sirje.jaar@khk.ee
Mobiil:

Pille Kessel
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A417
pille.kessel@khk.ee
Telefon: 7361845 Mobiil:

Garis Liiv
pagar-kondiiter
Tööruum
Kopli 1A-A119
garis.liiv@khk.ee
Telefon: 7361844 Mobiil:

Kamilla Lüdikainen
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A302
kamilla.killak@khk.ee
Mobiil:

Bianka Makoid
õpetaja
Tööruum
Kopli 1B-B212
bianka.makoid@khk.ee
Mobiil:

Gerda Ode
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A302
gerda.ode@khk.ee
Telefon: 7361813 Mobiil:

Ene Paks
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A412
ene.paks@khk.ee
Mobiil:
Ülle Soeson
kutseõpetaja
auman@hot.ee
Mobiil:
Lilija Suburg
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A304
lilija.suburg@khk.ee
Mobiil:

Marek Tepper
lihatehnoloogia õppetöökoja juhataja
Tööruum
Kopli 1A-A050
marek.tepper@khk.ee
Telefon: 7361847 Mobiil:

Anneli Ummik
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A304
anneli.ummik@khk.ee
Telefon: 7361814 Mobiil:

Ilona Vanaveski
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A302
ilona.vanaveski@khk.ee
Telefon: 7361813 Mobiil:

Irina Võsar
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A304
irina.vosar@khk.ee
Mobiil:

  • Õppeaasta avaaktus

    Loe edasi »

  • Veel saab kandideerida vabadele õppekohtadele

    Loe edasi »

  • Lõppenud sisseastumisperioodil oli kõige suurem tung raamatupidaja erialale

    Loe edasi »

  • Kutsehariduskeskuse suvine sisseastumisperiood jõuab lõpusirgele

    Loe edasi »

  • Kutsekatooted.ee on saanud uue kuue

    Loe edasi »

fraktal