Turism

Kopli 1A

Osakonnajuhataja kt: Elina Roosaar, A-309, tel 7 361 812, elina.roosaar@khk.ee

Osakonnas on võimalik õppida:

Turismiosakonna erialade lööklauseks on: “Valid turismi, saad töö, puhkuse ja hobi!”  

Turismi erialasid õpetatakse keskhariduse baasil ning  õpe kestab 2 aastat. Peale seda on võimalik ennast täiendada turismiettevõtte juhtimise eriala jätkuõppes.  Õpetamise aluseks on riiklik turismierialade õppekava.  Teooriale lisaks toimub ka praktilisi õppusi  alates matka- ja ürituskorraldusest kuni reisipakettide koostamiseni. Osakonnas õpetavad pikaajalise pedagoogilise ja erialase töökogemusega oma ala spetsialistid. Oma teadmisi ja kogemusi jagavad ka ettevõtete juhid ja osakonna vilistlased. Loe ka osakonna blogi .

Huvitud turismierialast, kuid ei tea, milline neist Sulle sobiks? Tule ja täida turismieriala õpilaste karjääritest SIIN!

Turismivaldkonna kutsestandarditega on võimalik tutvuda Kutsekoja kodulehel: www.kutsekoda.ee .

Tihedat koostööd teeme eriala liitudega (Eesti Turismifirmade Liit ETFL , Eesti Hotellide ja Restoranide Liit EHRL , Eesti Matkaliit EML , Eesti Turismihariduse Liit ETHL , Eesti Maaturismi Ühendus MTÜ , Eesti Giidide Liit ) ja turismiettevõtetega.

Turismierialade praktikabaasideks on  vaba-aja  ja turismiettevõtetes.  Õppuritel on avarad võimalused ka välispraktikal käia ja rahvusvahelisi kogemusi omandada.

 • 42 noort valmistuvad kutsevõistlusteks

  Loe edasi »

 • Metallinädalast sai osa üle 1200 noore

  Loe edasi »

 • Tasku keskuses saab vaadata praktikafotode näitust

  Loe edasi »

 • Rahvusvahelistel IT-spetsialistide võistlusel olid meie noored edukad

  Loe edasi »

 • Metallinädal viib kokku noored ja tööstusettevõtted

  Loe edasi »

fraktal