Õpilasesindus

Eesti Õpilasesinduste LiitÕpilasesindus on kooli õpilaste poolt valitud esindajate vabatahtlik ühendus. See on grupp inimesi, kelle jaoks on oluline, et koolis peale õppimise ka muud huvitavat toimuks. Seega oleme üks väike ja kokkuhoidev tiim, kes käib koos ja üritab midagi asjalikku korda saata. Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõikidel õpilastel.

ÕE tegevuse põhiline eesmärk on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, kooliürituste korraldamine ja läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel. Hoolitseme selle eest, et õpilaste hääl oleks esindatud mitmesugustes toetuste komisjonides, koolielu edendamise ja arengukava töörühmades.

TKHK ÕE on Eesti Õpilasesinduste Liidu liige. Kuuluvus laiemasse organisatsiooni annab võimaluse ka väljaspool kooli aktiivselt noortega suhelda, võtta osa projektide kirjutamisest ja nende realiseerimisest. Samuti on see võimalus tihendada suhteid teiste koolidega ning ka üritusi koos korraldada.

Kutsume kõiki julgeid ning hakkajaid õpilasi ajalugu tegema! Liikmeks saamiseks on vaja vaid ÕE juhatusele vastavateemaline kirjalik avaldus esitada.

Õpilaste soove, ettepanekuid, muresid ja küsimusi ootame aadressil lilia.leiman@khk.ee.

Juhatus:

DSC_0298

Juhatuse esimees: Andri Võsokovski  BT15
Juhatuse aseesimees: Liisi Kahu KRR16

Liikmed sügisel 2017/2018 õppeaastal:

Nimi Õppegrupp Kontakt
Andri Võsokovski BT15 andri.vosokovski@khk.ee
Alvar Rosar MT216 alvar.rosar@khk.ee
Liisbeth Michelson BT16 liisbeth.michelson@khk.ee
Triin Vaht VS17 triin.vaht@khk.ee
Siim Lender MT15 siim.lender@khk.ee
Teisi Kirimägi RK15 teisi.kirimagi@khk.ee
Lizette Vutt MO15 lizette.vutt@khk.ee
Liisi Kahu KRR16 liisi.kahu@khk.ee
Romet Pärn MJ116 romet.parn@khk.ee

Koolinõukogu liikmeks valiti Andri Võsokovski (BT15)
Õppetoetuste komisjoni liige on: Lizette Vutt (MO15).
Eritoetuse komisjoni liige on Siim Lender (MT15).
Ühiselamu toetuste komisjoni liige on Siim Lender (MT15)

  • Jõululaadal pakutakse pühadekaupu ning tutvustatakse õpilasfirmade tooteid-teenuseid

    Loe edasi »

  • Zone.ee aitab tulevasi IT-spetsialiste koolitada

    Loe edasi »

  • Variku kooli õpilased käisid sõprushommikul

    Loe edasi »

  • Tartu linna aasta noor tegija on Andri Võsokovski

    Loe edasi »

  • Külaskäik varjupaika viis turismiõpilased heategevuskampaania korraldamiseni

    Loe edasi »

fraktal