Õpilasesindus

Eesti Õpilasesinduste LiitÕpilasesindus on kooli õpilaste poolt valitud esindajate vabatahtlik ühendus. See on grupp inimesi, kelle jaoks on oluline, et koolis peale õppimise ka muud huvitavat toimuks. Seega oleme üks väike ja kokkuhoidev tiim, kes käib koos ja üritab midagi asjalikku korda saata. Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõikidel õpilastel.

ÕE tegevuse põhiline eesmärk on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, kooliürituste korraldamine ja läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel. Hoolitseme selle eest, et õpilaste hääl oleks esindatud mitmesugustes toetuste komisjonides, koolielu edendamise ja arengukava töörühmades.

TKHK ÕE on Eesti Õpilasesinduste Liidu liige. Kuuluvus laiemasse organisatsiooni annab võimaluse ka väljaspool kooli aktiivselt noortega suhelda, võtta osa projektide kirjutamisest ja nende realiseerimisest. Samuti on see võimalus tihendada suhteid teiste koolidega ning ka üritusi koos korraldada.

Kutsume kõiki julgeid ning hakkajaid õpilasi ajalugu tegema! Liikmeks saamiseks on vaja vaid ÕE juhatusele vastavateemaline kirjalik avaldus esitada.

Õpilaste soove, ettepanekuid, muresid ja küsimusi ootame aadressil lilia.leiman@khk.ee.

Juhatus:

Juhatuse esimees: Andri Võsokovski  BT15
Juhatuse aseesimees: Kaarel Rodima KV14

Liikmed kevadel 2016/2017 õppeaastal:

Nimi Õppegrupp Kontakt
Andri Võsokovski BT15 andri.vosokovski@khk.ee
Kaarel Rodima KV14 kaarel.rodima@khk.ee
Liisbeth Michelson BT16 liisbeth.michelson@khk.ee
Linda Juhanson K215 linda.juhanson@khk.ee
Siim Lender MT15 siim.lender@khk.ee
Teisi Kirimägi RK15 teisi.kirimagi@khk.ee
Jane Siilbaum TeP14 jane.siilbaum@khk.ee
Liisi Kahu KRR16 liisi.kahu@khk.ee
Ivo Nurmetalo HT16 ivo.nurmetalo@khk.ee

Koolinõukogu liikmeks valiti Andri Võsokovski (BT15)
Õppetoetuste komisjoni liige on: Kaarel Rodima (KV14).
Eritoetuse komisjoni liige on Kaarel Rodima (KV14).
Ühiselamu toetuste komisjoni liige on Siim Lender (MT15)

fraktal