“Märka inimest”

2012

Andrei Atškasov,  projektijuht
Kätlin Virgo, koolitusjuht
Jarmo Pajula, autode- ja remondiosakonna juhataja
Ketlyn Meeksa, klienditeenindaja
Margus Käärma, kutseõpetaja
Helen Kask, sotsiaalpedagoog
Signe Vedler, IKT osakonnajuhataja
Maria Sikk, juhiabi
Elle-Kai Karo, kutseõpetaja
Gerda Ode, pagar-kondiitri kutseõpetaja
Peeter Grichin, tööstustehnoloogia osakonna juhataja
Terje Jaakson, sotsiaaltöötaja
Hille Alberg, matemaatikaõpetaja
Edda Sõõru, kutseõpetaja
Egle Kiik, videotöötlusspetsialist
Svetlana Vezikova, müüja
Kätlin Lühiste, praktikakoordinaator-kursusejuhataja
Aime Jaagus, õpetaja
Külli Toots, turismi kutseõpetaja
Kersti Pool, õppesekretär
Tuuliki Vuks, kutseõpetaja
Ellen Aunin, õpetaja
Kalle Mägi, hooldusjuht
Taissa Sulajeva, juuksurite kutseõpetaja
Karin Talviste, õpetaja
Mariann Karja, õppekorraldustalituse juhataja
Margit Miil, klienditeenindaja
Aime Aruoja, õpetaja
Elvi Reineller, söökla juhataja
Iolanda Pärtmaa, kutseõpetaja

2011

Ülle Antson, kutsealase eelkoolituse koolitusjuht
Lembit Arus,  kutseõpetaja
Hellika Ivanov-Simson, õpetaja
Kaire Kalnapenkis, süsteemihaldur
Küllike Kiipsaar, õpilaskodu vanemkasvataja
Anneli Kompus, õpilaskodu juhataja
Lea Leidtorp, laohoidja
Toomas Lelumees, haldustalituse juhataja
Garis Liiv, pagar-kondiiter
Aino London, abitööline
Liivi Lõhmussaar, kergetööstuse ja kodu- ning iluteeninduse osakonna juhataja
Silja Mall, õpetaja
Martin Medar, info- ja karjäärinõustamiskeskuse juhataja
Õnnela Muuga, kutseõpetaja
Piret Neihaus, koolipsühholoog
Siiri Raudsepp,  klienditeenindaja
Marek Tepper, toiduainete tehnoloogia töökoja juhataja
Merle Truupõld, toiduainete tehnoloogia osakonna juhataja
Evelin Truuve, koolitussekretär
Ilona Vanaveski, kutseõpetaja
Vaike Vetka, kutseõpetaja

2010

Liis Tammaru, töökeskkonna spetsialist
Üllar Tõnno, kinnisvara hooldaja
Urmas Lill, söökla juhataja
Martin Otti, praktikajuhendaja
Airi Kangur, õppesekretär
Rein Peedor,  kutseõpetaja
Marika Paulus, õpetaja
Heino Olo, tööstustehnoloogia töökoja juhataja
Piret Hion, metoodik
Marge Palm, koolitusjuht
Jaanus Jõeorg, peakokk
Roland Olesk, süsteemihaldur
Nikolai Jukin, kutseõpetaja
Karl Tamm, karjäärinõustaja
Maiu Praakli, kutseõpetaja
Kalju Antson, kinnisvara hooldaja
Ina Daškova, finantsist
Sergei Oštšepkov, kinnisvara hooldaja
Anu Peterkop, puhastusteenindaja
Merle Väliste, tugisüsteemide talituse juhataja

2009

Andres Annok, kinnisvara hooldaja
Natali Happonen, ainesektsioonide projektijuht
Kaie Holter, sotsiaalpedagoog
Aita Kahha, kutseõpetaja
Terje Kapp, projektijuht
Anu Keskpalu-Käspri, sotsiaalpedagoog
Ljudmilla Kodar, puhastusteenindaja
Anne Krull, õpetaja
Siim Kuusik, õpetaja
Olev Lauk, CNC tehnoloogia
Olga Lugina, õpetaja
Kairi Luik, tehnik
Jekaterina Matvejeva,  kursusejuhendaja – asendusõpetaja
Ketlyn Meeksa, klienditeenindaja
Riina Piir, puhastusteenindaja
Riina Portnova, puhastusteenindaja
Mati Rammul, direktori asetäitja
Rein Tahti, klienditeenindaja
Sigrid-Ester Tani, koolitusjuht
Anu Tintera, õpetaja
Kaido Toobal, kutseõpetaja

2008

Eda Anton, kvaliteedijuht
Alla Jalas, õppekorraldustalituse juhataja
Rauno Jakobson, IT talituse juhataja
Õie Kase, toateenija
Lilia Leiman, huvijuht
Kersti Lepik, kutseõpetaja
Jaak Pohla, autojuht
Nadežda Poljatšihhina, puhastusteenindaja
Ene Raid, koolitusjuht
Irina Ratnik, finantsjuht
Liivi Raudsepp, direktori asetäitja õppealal
Marina Sulu, sotsiaalpedagoog
Marek Täkker, süsteemihaldur
Enn Valgma, õpetaja
Tiiu Vellevoog, kutseõpetaja

fraktal