Alustame kosmeetikute õpetamist

Kutsehariduskeskus hakkab veebruaris õpetama kosmeetikuid. Sisseastumisdokumente saab esitada 1.-10. veebruarini, vestlused kandidaatidega toimuvad 13. veebruaril.

Kergetööstuse- ja iluosakonna juhataja Liivi Lõhmussaare sõnul kasvab kogu iluteenuste valdkond ning seetõttu otsustati kosmeetiku eriala õpetama hakata. “Esialgu kuulutasime eriala välja tasulise õppena, kuid uue koolitustellimuse valguses on võimalik pakkuda ka tasuta õpet,” selgitas ta.

Kosmeetiku eriala on viienda taseme kutseõpe, mis tähendab, et õppima asumise eelduseks on omandatud keskharidus. Õpe kestab kaks aastat ning selle aja jooksul õpetatakse anatoomiat ja füsioloogiat, kehahooldusprotseduure, käte ja jalgade hooldust, näohoolitsusi ning jumestamist.

Lõhmussaar usub, et huvi kosmeetiku eriala õppimise vastu on suur, sest vahepealsetel aastatel on õpetamises olnud suur vahe. “Saame nüüd pakkuda tasulistele kursustele alterntiivi ja usun, et huvi on suur,” lisas ta. Õppetöö algab veebruari lõpul.

Dokumente võetakse vastu Tartu Kutsehariduskeskuses, Kopli 1, tööpäeviti kella 9 – 15 kabinetis B-102 või e-vastuvõtu keskkonnas.  Vaata lähemalt :http://khk.ee/vastuvott

 

Lisainfo:
Liivi Lõhmussaar
Kergetööstuse ja iluosakonna juhataja
tel 7361 871

Avaldatud: 01.02.2017

 • Õppeaasta avaaktus

  Loe edasi »

 • Veel saab kandideerida vabadele õppekohtadele

  Loe edasi »

 • Lõppenud sisseastumisperioodil oli kõige suurem tung raamatupidaja erialale

  Loe edasi »

 • Kutsehariduskeskuse suvine sisseastumisperiood jõuab lõpusirgele

  Loe edasi »

 • Kutsekatooted.ee on saanud uue kuue

  Loe edasi »

fraktal