Toetame häid omaalgatusi!

Tartu Kutsehariduskeskus toetab õpilaste omaalgatuslikke projekte kahel korral õppeaasta jooksul. Sügisesse projektivooru saab taotlusi esitada kuni 30. septembrini.

“Õpilaste omaalgatusprojektide kaudu soovime suurendada õpilaste vahelist koostööd ja suunata õpilasi koolielu sisukamaks ning ühiskonda paremaks muutma,” selgitas huvijuht Lilia Leiman.

Kuna projektide elluviimine nõuab energiast ja motivatsioonist enamat, siis ootame projektimeeskondasid oma ideesid esitlema tuleproovi teisipäeval, 26.septembril kell 15.00 Kopli B-113. Tuleproovis jagavad projektinõustajad soovitusi ja nõuandeid projekti kirjutamiseks, eelarve koostamiseks ja tegevuste planeerimiseks.

Kindlasti soovitame enne projekti kirjutamist tutvuda projekti tingimustega, eelnevalt toetatud projektidega ja lisandunud võimalustega. Näiteks on käesoleval õppeaastal lisaks koolisisestele projektidele eriti oodatud ideed, millega tähistada 100 aastat Eesti Vabariiki. Samuti on teretulnud projektid, mis haakuvad novembris toimuva Euroopa kutseoskuste nädalalaga. Rohkem infot kriteeriumide ja taotlemise kohta: http://khk.ee/toetavad-teenused/opilasprojektide-toetamine/kriteeriumid

Tuleproovist osalejatel palume registreeruda hiljemalt 23.09.17  aadressil lilia.leiman@khk.ee

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
lilia.leiman@khk.ee

 

 

 

 

Avaldatud: 18.09.2017

 • Meie Meistrid ja tööjuubilarid said tunnustuse

  Loe edasi »

 • Algas rahvusvahelistumise aasta

  Loe edasi »

 • Kutsehariduskeskus avab talvise vastuvõtu: valida saab lausa 21 erineva õppekava vahel

  Loe edasi »

 • Heategevusprojekt „Imelised jõulud“ viis taas rõõmu lastele ja eakatele

  Loe edasi »

 • Kristo Kinks ja Veiko Kook võitsid müürseppade kutsevõistlustel teise koha

  Loe edasi »

fraktal