fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Kas valid esimest eriala, plaanid karjäärikannapööret või vajad täiendkoolitust – Tartu Kutsehariduskeskuses on kõik võimalused saada nõutud meistriks. Eesti suurimas kutse- ja täiendõppekeskuses ootavad õppijat tehnika-, äri-, IT, ilu-, turismi-, ehitus- ja toidukool ning enam kui 70 tulevikku vaatavat eriala, mille vahel valida.

Tehnikakool pakub õppijale kindlat tulevikku: just tehniliste oskustega spetsialistidest on tööturul suurim põud, sektori palgatase on 17% kõrgem Eesti keskmisest ning tulevikutrendid ennustavad sektorile arengut.  IT-koolis tegutsev IT-akadeemia on tark valik neile, kes soovivad kooli lõppedes tasku pista kaks diplomit korraga. 4-aastase õppekava jooksul omandatakse erialaainetele lisaks gümnaasiumimahus üldaineid ning on igaühe enda valik, kas siirduda edasi töömaailma või jätkata õpinguid kõrgkoolis. Põnevate erialade kõrval meelitab õppima lai õppevormide valik ning enda ellu sobivaima leiab siit pea igaüks. Nii on võimalik õppida mugavalt nii töö kui pere kõrvalt.

Tartu KHK lõpetajal on head väljavaated nii töömaailma suundudes kui õpingute jätkamisel: 70% lõpetajatest asub tööle ning 20% jätkab õpinguid. Näiteks Tartu Ülikooli sisse astuvatest kutseõppuritest moodustavad lõviosa just Tartu KHK vilistlased.

Parimaks kinnituseks tasemel õppest on tegijad õpilased. Noorkokk 2020, Robolahing 2020 võit, Rakett69 5. koht, Ajujahi TOP10 sekka jõudmine, Eesti parim praktikant ning aasta õpirändur on vaid mõned tiitlid, mis meie õppuritel viimasest aastast ette näidata on.

Vaata ka tutvustavat VIDEOT

Vastuvõtt keskhariduse baasil kestab veel kuni 8. augustini. Esita e-avaldus sisseastumiseks SIIN.

5 põhjust valida Tartu Kutsehariduskeskus:

  1. Tartu KHK on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.  Lai erialavalik tähendab rohkem võimalusi õppida just seda mida soovid ning oma unistused teoks teha.
  2. Kaks korda rohkem võimalusi. Lõpetamise järel on sul võimalus suunduda erialasele tööle või jätkata õpinguid kõrgkoolis. 20% Tartu KHK lõpetajatest läheb edasi õppima, 70% asub tööle nõutud spetsialistina.
  3. Õpi välismaal. Lisaks Eesti tippettevõtetele on Sul võimalus praktiseerida 19-s välisriigis Kanaari saartest Islandini. Igal aastal käib välispraktikal üle saja noore.
  4. Rohkem kui amet. Õppimine Tartu KHK-s on seiklusrada, mille kujundad Sina ise. Löö kaasa õpilasesinduses, koolibändis või huviringides, maitse ühikaelu, alusta õpilasfirmaga, – pane end proovile ja tee elu põnevaks!
  5. Vajad tuge? Koolist saab nii karjäärinõu, psühholoogilist tuge kui arstiabi.  Lisaks võivad kutseõppurid saada riiklikke õppetoetusi,  stipendiumi, toidu- ja sõidutoetusi ning vajadusel eritoetusi.