fbpx

Aasta algas meistrite tunnustamisega

Reedel, 4. jaanuaril peetud kutsehariduskeskuse uusaastapeol tunnustati meisterlikke ja eeskuju andvaid kolleege.

Tiitli “Meie Meister 2018” pälvisid pagar-kondiitritoodete tehnoloogia kutseõpetaja Gerda Ode, IT-spetsialist Raido Saar, kinnisvara hooldaja Katrin Vaidla,  toitlustuse kutseõpetaja Liia Sinivee, tehnikaosakonna töökoja juhataja Heino Olo, infokogu juht Siiri Raid, praktika juhendaja Jelena Kutšmuk, ehituse ja puiduosakonna kutseõpetaja Andreas Sester, koolitusjuht Ülle Antson ja õpilaskodu kasvataja Küllike Kiipsaar.

Kutsehariduskeskuse direktor Tõnis Lukas kinnitas tunnustust üle andes, et meisterlikkust on vaja märgata. “Kui inimesed teevad tublit tööd, tuleb neid ka tähele panna. Aga kui esile tõstavad oma lähemad kolleegid, on tunnustus kahekordne – nii hea töö kui ka meeldiva suhtlemise eest. Kindlasti teeb see äramärgitule rõõmu ja kogu koolile ka, et meil nii tublisid inimesi on! Kõik toimub ju õpilaste nimel ja nende kasuks,” ütles ta.

Tiitel „Meie Meister“ antakse Tartu Kutsehariduskeskuse töötajale, kes on oma igapäevase meisterliku töö ja isikliku eeskujuga andnud väärtusliku panuse kooli eesmärkide saavutamisse, kes on  hooliv ja uuendusmeelne, paindlik ning koostööaldis.  Nominente saavad esitada kõik kooli töötajad.

Lisainfo:
Tõnis Lukas
direktor
tonis.lukas@khk.eeMärkad veebilehel vigu?