fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

26. mail toimunud lõpugalaga sai piduliku punkti koolisisene kutsevõistlus. Aasta Tegija tiitleid jagati 33-l erialal ning tunnustuse pälvis ühtekokku 40 õpilast. Koostööpartneri tänuseinale lisandusid Estover AS ja Värska Kuurortravikeskus.

Ehkki võistluste toimumine piirangute tingimustes oli väljakutse nii korraldajatele kui võistlejaile, oli osavõtjate hulk huvijuht Lilia Leimani sõnul rekordiliselt suur. „Kokku võttis võistlustest osa 453 õpilast. Sellest rohkem on osalejaid Aasta Tegija 15-aastase ajaloo jooksul olnud vaid korra, 2016. aastal. Kuuel erialal (spaateenindajad, kosmeetikud, pagarid, kondiitrid, müügiesindajad ja autokeretehnikud) pidime plaanitud võistlused erinevate isolatsioonide tõttu paraku tühistama; kui ka need toimunuks plaanipäraselt, oleksime tõenäoliselt püstitanud uue osalejate rekordi,“ tõdes Leiman.

Eriliseks teeb Leimani sõnul tänavused võistlused seegi, et üks õpilane pälvis Aasta Tegija tiitli koguni kahel erineval võistlusel. Nimelt õnnestus ärikooli õpilasel Kairi Nuijal napsata lisaks oma põhierialale esikoht ka ettevõtlusvõistlusel.

Tunnustuste kättejagamisele järgnes pidulik ühislõuna. Lõunasöögi menüü olid välja töötanud ja valmistanud kolmanda kursuse kokaõpilased.

Aasta Tegija võistlusele panid lisaks kooliperele õla alla 57 ettevõtet. 19. mail tänas kool partnerettevõtteid, kes läbi aegade on võistluste ellu viimist toetanud ning kooli tänuseinal avati kahe ettevõtte tänuplaadid. Sel korral lisandusid koostööpartneri tänuseinale Estover AS ja Värska Kuurortravikeskus.

Tartu Kutsehariduskeskus tänab korraldusmeeskonna nimel kõiki osalenud õpilasi, ettevalmistusele kaasa aidanud kooliperet, žüriiliikmeid ning sponsoreid.

Kõik tänavused Aasta Tegija tiitli võitjad ning võistluse toetajad leiab SIIT.

Lisainfo:

Lilia Leiman
Huvijuht
Lilia.Leiman@khk.ee