fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Tänasel avaaktusel tunnustati möödunud õppeaasta silmapaistvamaid tegusid. Aasta teo tiitli pälvis õpperestorani Meliss käivitamine.

Õpperestoran annab võimaluse toitlustuse valdkonna  õpilastele saada praktilist kogemust kõigist toitlustusettevõtte tegevuse  külgedest, sest Melissis teevad kõike õpilased ise: nad koostavad menüüd ja kalkulatsioonid, reklaamivad, tellivad kaubad, valmistavad toidud ja teenindavad.  „Õpilased saavad Melissis  näidata oma loovust, ettevõtlikkust, meeskonnatöö oskusi  – kõike seda, mida võib-olla õppekavas kirjas pole, kuid mis tööelus on määrava tähtsusega,“ nentis majutus- ja toitlustusosakonna juht Maire Merits ja lisas, et see on olnud ka suur koostööprojekt. „Kõik õpetajad ja õpilased on koos kõvasti pingutanud, tänud neile.“

Meliss jätkab ja avab uksed taas oktoobri  keskel.  „Sel hooajal tahame käiku võtta broneerimissüsteemi, turundust  tahame arendada ja  õppeaasta lõpuks on soov üle võtta ka teine pool õpperestoranist,“  rääkis Merits  selle aasta plaanidest ja kutsus Melissi sööma.

Lisaks õpperestoranile  tänati ja tunnustati veel teisi silmapaistvaid algatusi ja saavutusi: turundusklubi liikmete algatatud kooli  flashmobi korraldamist,  õpilasfirma Clotz tegevust, motivatsioonikoolituste läbiviimist õpilaskodus, paradiisiranna seinamaalingut, pudrunädala korraldamist õpilaskodus ja  Kopli õppekorpuse siseterviseraja valmimist.

Õpperestoran Meliss
Õpperestoran Meliss käivitamise eest tunnustati majutus-toitlustusosakonda. Tiitli võtab vastu osakonnajuhataja Maire Merits.

Aasta teo tiitlile esitati seitse kandidaati  ning parima välja selgitamiseks sai hääletada kogu koolipere.

Lisainfo:

Kaire Mets
turundusjuht
tel 7361 877