fbpx

Alanud on registreerimine ettevõtlusnädala üritustele

Eile avati registreerumine 5.-9. oktoobril toimuva Tartu  ettevõtlusnädala töötubadesse, koolitustele ja ringkäikudele. Kokku üle 80 erineva ürituse seas toimub mitu töötuba ja meistriklassi ka Tartu Kutsehariduskeskuses.

„Kuna oleme Lõuna-Eesti juhtiv toidu- ja toitlustusvaldkonna koolitaja, siis on kutsehariduskeskuse programm suunatud eelkõige väikeste toitlustusettevõtete töötajatele ja juhtidele aga ka toiduala huvilistele,“ sõnas majutus-toitlustusosakonna juhataja Maire Merits. Nii saab oma teadmisi värskendada menüü õigekirja ja kujundamise alal, jagatakse hooajaliste kokteilide ning lauakatmise näpunäiteid. Õpilastele toimub töötuba „Teadus köögis“, kus lihtsate köögikapis leiduvate toiduainetega  väikesi imesid korda saadetakse.

Professionaalsetele kokkadele ja kondiitritele korraldatakse kaks meistriklassi. Martsipanilillede meistriklassis saab oma oskusi lihvida õite voolimises ja kujundamises, nõu ja näpunäiteid jagatakse lillepasta, värvide ja abivahendite kasutamiseks. Lihameistritele jagatakse uusi ideid ja tehnoloogilisi võtteid täidistega liharoogade valmistamiseks. Lisainfot toiduala koolituste kohta saab SIIT.

Ettevõtlusnädala koolitused on tasuta, kuid vajavad kindlasti eelregistreerimist: ettevotlus.tartu.ee/koolitused.

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuht
5066568

 Märkad veebilehel vigu?