fbpx

Alanud on registreerimine linnalaagrisse

Tartu Kutsehariduskeskus kutsub noori 15.-17. juunil linnalaagrisse põnevalt ja kasulikult aega veetma.

Linnalaagri projektijuht Ülle Antsoni sõnul on laagri programm mõeldud eelkõige 7.-9 klassi õpilastele. „Kolme päeva jooksul saavad osalejad kaasa lüüa esinemisjulgust ja suhtlemisoskust arendavates mängudes, harjutada koostööd sportlike võistluste kaudu ning loomulikult õppida midagi uut ja huvitavat praktilistes töötubades,“ selgitas ta.

Töötubades saab osaleda fotojahil, õppida lihtsamate soengute seadmist, nokitseda arvutilaboris, teha lille- ja taimeseadeid, meisterdada autotöökojas ning  võtta osa vahvast kooskokkamisest, mille käigus valminud maitsvad road ise ära süüakse.

„Oleme programmi koostamisel arvestanud noorte tagasisidet,“ selgitas Ülle Antson. „Osalejatele on alati meeldinud koos süüa teha, aga  näiteks patsisoengute tegemine või komponentidest arvuti kokku monteerimine on samuti väga põnev olnud,“ selgitas ta. „Poistele meeldivad muidugi autod ning sel aastal on kavas proovida rehvivahetust ning mootorite laboris vaadatakse ka, mis on ühe mootori sees.  Eks kõik need oskused kuluvad ju elus ära.“

Linnalaagri osalustasu on 28 EUR (sisaldab lõunasööke). Programmi vaadata  ja osalejaks registreerida saab SIIT

Lisainfo:
Ülle Antson
Koolitusjuht
Tel 7361 876Märkad veebilehel vigu?