fbpx

Algab vastuvõtt vabadele õppekohtadele

Alates esmaspäevast 11. augustist kuni 24. augustini on võimalik esitada sisseastumisdokumente kutsehariduskeskuse vabadele õppekohtadele.

Keskhariduse baasil õppijatele on üksikuid vabu kohti pakkuda näiteks elektriku, mehhatrooniku, hotelliteeninduse, müügikorralduse, tisleri aga ka loodusturismi korralduse ja teistele erialadele. Põhihariduse baasil õppijad saavad kandideerida muuhulgas  metallitöö, autokeretehniku, müüja, laohoidja ja pagari erialadele.

„Pakume täiendavat sisseastumise võimalust neile, kes õige aja dokumentide esitamiseks mööda lasid, samuti  neile, kes oma meeliserialale õppima ei pääsenud,“  selgitas direktori asetäitja õppealal Liivi Raudsepp.

Samuti on avatud vastuvõtt sessioonõppe vormis tasemekoolitustele. “Sessioonõpe toimub  paindliku graafiku alusel sessiooniti, mõnel juhul ka õhtuti,“ selgitas Raudsepp ja lisas, et see õppevorm on hea võimalus neile, kes töö kõrvalt  ennast täiendada või lausa uut eriala omandada soovivad.

Esmakordselt saab nii omandada koka eriala, kuhu oodatakse õppima neid, kes juba toitlustuse valdkonnas töötavad kui ka neid, kes oma tuleviku kokandusega siduda sooviksid. Lisaks saab täiendada ennast majutusteenuste korralduse ja kondiitritehnoloogia alal või omandada müügiesindaja kutse.

Dokumente saab esitada kuni 24. augustini, kas kohapeal või e-vastuvõtu keskkonnas kooli kodulehel. Sisseastumisvestlused toimuvad 25. augustil 2014.

Täpsemat infot vabade õppekohtade kohta leiab: https://khk.ee/vastuvott/vabad-oppekohadMärkad veebilehel vigu?