fbpx

Algab vastuvõtt vabadele õppekohtadele

17.-19. augustini saab kandideerida Tartu Kutsehariduskeskuse vabadele õppekohtadele. Sisseastumisvestlused toimuvad reedel, 21. augustil.

Üksikuid vabu kohti on nii keskhariduse kui ka põhihariduse baasil erialadele ning  mõnele haridusnõudeta erialale. Ülevaate vabadest õppekohtadest saab SIIT.

Õppekorralduse juhi Mariann Karja sõnul saavad uuel nädalal lisavõimaluse need soovijad, kes oma eelistatud erialale õppima ei pääsenud aga ka need, kes alles nüüd oma kutseõppe soovi on leidnud. “Oleme neile, kes juba oma dokumendid kutsehariduskeskusesse toonud, teinud teisele erialale sisseastumise võimalikult mugavaks. Nad ei pea oma avaldust ja dokumente uuesti tooma, piisab vastuvõttu helistamisest, e-kirja saatmisest või läbiastumisest, et teise eriala valik teada anda,” selgitas ta ja lisas, et uue eriala motivatsioonikiri on siiski vajalik ja see tuleks vestlusele kaasa võtta.

Kõigil uutel kandideerijatel tuleb aga läbida kogu vastuvõtuprotsess. Dokumente saab tuua Tartu Kutsehariduskeskusse17.-19. augustini igal tööpäeval kell 9.00 – 15.00 aadressil Kopli 1B-114. Sisseastumisvestlused toimuvad reedel, 21 augustil. Täpsema info vestluste koha ja aja kohta saab sisseastumisdokumentide esitamisel. Vaata lähemalt:khk.ee/vastuvott

Vastuvõtuinfo tel: 7361 863
E-post: info@khk.ee

 

 Märkad veebilehel vigu?