fbpx

Alina Berebeljuh pälvis EHRL stipendiumi

Homme, 18. novembril antakse pidulikult üle Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu stipendiumid. Üks tänavusi stipendiaate on Tartu Kutsehariduskeskuse majutusteeninduse 3. kursuse õpilane Alina Berebeljuh.

Stipendiaat Alina on kõrge õpimotivatsiooniga, tema hinnete keskmine on 4,42. Kutseõpetajad iseloomustavad Alinat järgmiselt: „Alina on väga kohusetundlik, sõbralik, viisakas ja eetilise käitumisega  õpilane. Omab suurepärast algatusvõimet, on hea pingetaluvusega ja teeb kõik tööd õigeaegselt.“

Lisaks õppetööle on Alina vabatahtlikuna aidanud kooli õppehotellis tube hooldada, samuti lööb vabatahtlikuna kaasa klubi Tartu Maraton toitlustuse korraldamisel. Aktiivse kooliüritustel osalemise eest on teda korduvalt direktori käskkirjadega kiidetud.

Praktikaettevõte, hotell Tartu, hindas tema erialaseid oskusi samuti väga kõrgelt. „Alina erialased teadmised on suurepärased ning nende rakendamine oma töös on oskuslik. Ta näitas ennast praktika vältel aktiivse ja edasipüüdliku töötajana, ta on kohusetundlik, distsiplineeritud ja oma eeskujuga teisi motiveeriv. Temale omase optimismiga saavutas ta väga head suhted kollektiiviga. Sellised inimesed on alati teretulnud nii majutus- kui ka teenindusettevõtetesse,“ iseloomustas praktikajuhendaja.

Stipendiumi suurus on kuni 155 eurot, lisaks stipendiumile premeerib EHRL stipendiaate liikmeshotellide või restoranide kinkekaartidega. Peale rahalise tunnustuse eelistatakse stipendiaati pärast kooli lõpetamist vakantsele kohale EHRLi liikmesettevõttes.

Alina Berebeljuh (vasakul) koos juhendaja Alina Orlovaga

Lisainfo:

Maire Merits
MTO juhataja
maire.merits@khk.eeMärkad veebilehel vigu?