fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Kutsehariduskeskuses on avatud talvine sisseastumisperiood. Avaldusi saab esitada kuni 20. jaanuarini 2021 ning valikus palju erialasid töötavatele inimestele. 

Kokku saab veebruaris algaval õppeperioodil alustada õpinguid 12 erineval erialal. Enamikul neist on õppetöö korraldatud sessioonidena, ehk koolis tuleb käia vastavalt sessioonide graafikule mõned päevad kuus või üle nädala. Õppetöö võib toimuda ka distantsõppes. Loe õppevormidest SIIT

Nii saab töö kõrvalt õppida uue oskuse või ennast täiendada näiteks mootorsõidukidiagnostiku, CNC metallilõikepingi operaatori, CNC puidutöötlemiskeskuse operaatori, plaatija, koka, kelneri, toitlustuskorralduse, giidi, majutuskorralduse või turismiettevõtte ja -sihtkoha arendaja erialadel.

Seekordses valikus on esindatud metalli- ja puiduettevõtetes väga nõutud CNC-pingi operaatori erialad, kuhu pikisilmi oodatakse oskustega spetsialiste. “Kriisis kannatada saanud majutus- ja toitlustusektori inimestele pakume samuti mitmeid enesetäiendamise võimalusi, et need kohe oma töös ellu rakendada ja uueks stardiks valmis olla,” selgitas turundusjuht Kaire Mets. “Täiskasvanud õppijate arv kasvab nii tänu paindlikele õppevormidele kui ka seetõttu, et kutseõpe on kõigile tasuta.”

Koolipõhisesse õppesse ootame neid, kes saavad ja soovivad päris uue eriala oskused omandada. Noorte sisseastujate seas on väga populaarne kosmeetiku eriala, kuid talvel saab alustada ka kergete rõivaste rätsepa eriala õpinguid.

Sisseastumisavaldusi saab esitada mugavalt ja kodust lahkumata e-vastuvõtu keskkonna kaudu. Kui aga eriala või õppevormide osas on küsimusi, siis aitab neile vastuse leida karjäärinõustaja Roveena Kapp. Küsi lisa sisseastumine@khk.ee või telefonidel 7361 863  ja 7361 859.

Lisainfo:
Roveena Kapp
karjäärinõustaja
e-post: roveena.kapp@khk.ee
tel 7361 863