fbpx

Ametite orienteerumispäeval saab käia ka Londonis

Neljapäeval, 12. mail  avavad ligi kümmekond  Tartu ettevõtet oma uksed, et tutvustada noortele ameteid.

Ametite orienteerumispäeva raames on võimalik minna tutvuma asutuse igapäevaeluga, erinevate ametikohtadega, töötingimuste- ja karjäärivõimalustega. Lisaks saab käia Tartu Kutsehariduskeskuse mõlemas õppekorpuses vaatama, kus ja kuidas ettevõtetes hinnatud  ametioskusi õppida saab.

„Kindlasti on noortele oluline teada, mis on ühe või teise eriala taga,“ sõnas  Tartu Kutsehariduskeskuse direktor Andrus Mõttus.  „Seetõttu kutsume kõiki huvilisi oma silmaga  vaatama,  mis ootab õppijaid koolis, praktikal ja töökohal.“

Muuhulgas saab uudistada IT-valdkonna võimalusi Fujitsu Eesti kontoris ning  käia koka, kondiitri ja toitlustusteenindaja tööga tutvumas restoranides Atlantis ja Chez Andre.  Metallitöö erialade köögipoolt tutvustavad  Tarmetec ja Hanza Mechanics ning laonduse tööst saab ülevaate Henkel Makroflexi laos. AS Sangar näeb õmblejatööde ning kaubamajas  müügivaldkonna ameteid, hotellindus- ja majutuse ametitega saab tuttavaks aga hotellis London.

Kõik orienteerumised ettevõtetesse saavad alguse TASKU ostukeskuse aatriumis, kus asub kutsehariduskeskuse infopunkt. Sealt minnakse koos kutsehariduskeskuse giidiga bussi peale või võetakse ette lühike jalutuskäik.  Bussid ettevõtetesse väljuvad samuti Tasku ostukeskuse juurest ning toovad osalejad peale ettevõttekülastust ka samasse kohta tagasi. Peale ühe ettevõtte külastust on veel võimalik minna teist ettevõtet vaatama!

Päeva lõpetavad kell 17.00 algavad ringkäigud Tartu Kutsehariduskeskuse õppehoonetes nii Kopli kui ka Põllu tänaval. Õhtusele kooliga tutvumisele on lisaks tulevastele õppijatele väga oodatud ka tulevaste õppijate lapsevanemad!

Vaata lähemalt programmi, vali huvipakkuvad kohad  ja registreeri osalema SIIN
või jälgi üritust Facebookis 

Lisainfo:
Ülle Antson
koolitusjuht
tel 7361 876Märkad veebilehel vigu?