fbpx

Andri Võsokovski on Hea Eeskuju

Noortekonverentsi „Lahe koolipäev“ raames tunnustati ülevabariigilise konkursi Hea Eeskuju 2016 finaliste. Väljavalitud 15 finalisti seas pälvis tunnustuse ka kutsehariduskeskuse õpilane ja õpilasesinduse juht Andri Võsokovski.

Huvijuht Lilia Leimani sõnul on Andri heaks eeskujuks eelkõige tänu oma ülekoolilisele tegevusele. Ta  on vedanud mitmeid ülekoolilisi projekte nagu näiteks mullune koolituste sari 4MinuIE, või oktoobris toimunud õpilaste suhtlemiskoolitused „Julgemaks suhtlejaks“ ja talendikonkurss “Kuldne Täht”.

Andri ise märkis, et tegelikult on ta hea eeskuju juba teist korda. “Esimene kord sain 2014 aastal finalistide sekka, aga tore on jälle eeskuju olla.  Selleks, ei ole vaja palju. Ma ütleks, et ära istu vaid kõnni ja tee kõike,” ütles Andri.

Konkursi Hea Eeskuju 2016 juhtkirjas on öeldud, et otsitakse koolinoort, kelle pealehakkamine, sihikindel töö ja võime teisi kaasata, on muutnud kodukanti ja elukeskkonda paremaks. Hea Eeskuju kandidaate võisid esitada kõik. Heaks Eeskujuks võib saada igaüks, kes on hakkama saanud omapärase ja eeskujuliku teoga, on vastutustundlik, hooliv ning õpib 7. – 12. klassis või kutsekeskkoolis. Konkursil osalemiseks tuli esitada kaasahaarav ja heategu selgitav lugu kandidaadist. Esitatud lugusid hindas žürii, kes tegi lõppvaliku.

Andri

Andri Võsokovski

Hea Eeskuju konkursi võitjat ja finaliste tunnustati 17. novembril Nordea Kontserdimajas peetud „Lahe koolipäev“ konverentsil. Konkursi patroon on Riigikogu esimees Eiki Nestor, kes andis üle ka tänavused tiitlid.

Hea Eeskuju konkurss toimub sel aastal juba üheksandat korda. Hea Eeskuju 2016 1500€ suuruse stipendiumi paneb välja Swedbank.

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872Märkad veebilehel vigu?