fbpx

Anete-Eliise Kangur ja Kermo Kivioja olid müüriladumise kutsevõistlustel võidukad

17.-19. detsembril Viljandis peetud 15. müüriladumise kutsemeistrivõistlused „Jõulukellu 2019“ lõppesid Tartu Kutsehariduskeskuse tiimile väga edukalt. Anete-Eliise Kangur ja Kermo Kivioja võitsid võistluste kuldmedalid ja tõid trofeekellu Tartusse tagasi.

Kutseõpetaja ja võistlejate juhendaja Kaido Toobali sõnul tuli võistlejatel vastavalt joonisele laduda puhasvuukmüüritis koos petikaknaga. „Meie noored olid tublimad, kasutasid oma võistlusaega väga targalt, töö oli hästi planeeritud, meeskond toimis, tehnilised võtted, korrektsus ja eelkõige täpsus tõid edu. Müüriladumises on täpsus väga tähtis, tulemused on kõik millimeetri pealt mõõdetavad ja see on määrav ka võistlustulemuste selgitamisel,“ rääkis Kaido Toobal.

Anete Eliise Kangur oli seekordsetel võistlustel ainuke tütarlaps ja esimene, kes võistluste ajaloos kuldmedaliga koju on läinud. „Ta oli väga tubli ja tõestas, et suudab müüriladumises poistele kõva konkurentsi pakkuda,“ lisas Toobal.

Kokku osales võistlustel 8 kooli tiimid. Medalikohtadele tõusid tartlaste järel Võrumaa Kutsehariduskeskuse ha Rakvere Ametikooli võistkonnad.

Ka mullune Jõulukellu tuli Tartusse Veiko Koogi ja Kristo Kinksi valdusse. Seekord õnnestus tiitlit kaitsta. Õnnitleme võidukaid õpilasi ja juhendaja Kaido Toobalit!

Lisainfo:
Kaido Toobal
kutseõpetaja
kaido.toobal@khk.eeMärkad veebilehel vigu?