fbpx

Anto Vainikko pälvis A.Le Coq stipendiumi

Eile, 28. oktoobril  anti  A. Le Coq õlletehases pidulikult üle  Olvi Fondi AS A. Le Coq-stipendiumid.  Tänavu pälvis stipendiumi Tartu Kutsehariduskeskuse teise kursuse mehhatroonik Anto Vainikko. Teine stipendium läks  Urmo Kõivule Võrumaa Kutsehariduskeskusest

Tööstustehnoloogia osakonna juhataja Peeter Grichini sõnul oli kutsehariduskeskuses tänavu tõsiseid stipendiumikandidaate neli, kuid Anto kasuks rääkisid nii tema tugevad õpitulemused kui ka motivatsioon õpitud erialal töötada. Senised saavutused õpingutes ja positiivne tagasiside praktikaettevõttest toetavad seda eesmärki. “Lisaks õpingutele on Anto tuntud ja tegev ka muusikuna,” lisas Grichin.

A. Le Coq juhi Tarmo Noop sõnas, et seekord kaheksandat korda välja antava stipendiumiga soovitakse edendada Lõuna-Eesti kutseharidust ning  populariseerida mehhatrooniku eriala, kuid samas saada endale ka heade kutseoskustega töötajaid.

Ühe stipendiumi suurus on 2600 eurot ja see omistatakse õppurile, kes on õpingutesse- ja töössesuhtumisega eeskujuks oma kaasõpilastele ja õpivad kas mehhatroonika, lukksepa või infotehnoloogiasüsteemide erialal ning  leiavad rakendust joogi- või õlletööstuses.

Tarmo Noop annab Anto Vainikkole üle A Le Coq stipendiumi

Tarmo Noop annab Anto Vainikkole üle A Le Coq stipendiumi

Lisainfo:

Peeter Grichin
Tööstustehnoloogia osakonna juhataja
tel. 7361 973Märkad veebilehel vigu?