fbpx

Ärikorraldajad saavutasid kutsevõistlustel esikoha

Reedel peetud ettevõtlusalasel kutsevõistlusel „Äripäevad 2014“ saavutas Tartu Kutsehariduskeskuse võistkond esikoha. Ärikorralduse eriala 2. kursuse õppurid Regina Joosep, Kadri Viil, Nele Laur ja Alice Kääramees olid parimad nii teooriatesti lahendamises kui ka kodutöö esitlemisel.  Õpilasi juhendasid kutseõpetajad Külliki Vaske ja Helvi Teigar.

Võistluse esimeseks ülesandeks oli meeskondlik teooriatest, mis koosnes majandusõpetuse, raha ja panganduse, ettevõtluse, juhtimise, turunduse ning majandusarvestuse küsimustest.

Teine võistlusülesanne  seisnes  praktilise kodutöö ettevalmistamises ja esitlemises. Nii tuli meeskondadel luua turundusstrateegia e-tervise mobiilirakendusele Aiden App ning see žüriile veenvalt „maha müüa“. Kutsehariduskeskuse võidukas tiim koostas selleks kahe etapilise kampaania, mille esimeses etapis teadvustati kerge depressiooni olemasolu ja tutvustati Aiden Appi ning teises etapis olid  tegevused sihtturuni jõudmiseks. Zürii esimehe sõnul sai meie võistkond kodutöö ja selle esitlemisel ülekaaluka võidu.

Tallinna Majanduskoolis peetud võistlusest võtsid osa  nelja-liikmelised tiimid  Tallinna majanduskoolist, Pärnumaa kutsehariduskeskusest, Narva kutseõppekeskusest, Kuressaare ametikoolist, Võrumaa kutsehariduskeskusest, Tartu kutsehariduskeskusest ja Lääne-Viru rakenduskõrgkoolist.

aripaevad_2014

Võidukas naiskond koosseisus Kadri Viil, Nele Laur, Alice Kääramees ja Regina Joosep

Lisainfo:
Sirje Koido
Ärinduse ja kaubanduse osakonna juhataja
tel. 7361 976

 

 Märkad veebilehel vigu?