fbpx

Ärikorraldajad tegid jõulud ilusaks

Tartu Kutsehariduskeskuse ärikorralduse eriala õpilased viisid ka sel aastal jõulurõõmu Tartu Mäe-kodu ja Tartu Koidu Keskuse lastele ning Tartu Hooldekodu eakatele. Selleks korraldati juba kolmeteistkümnendat aastat  heategevusprojekt „Jõulud ilusaks“, et toetajate abiga pidada meeles ja viia jõulurõõmu südamesse lastele ja eakatele.

Tänavu toimus Mäe-kodu ja Koidu Keskuse lastele mõeldud heategevusüritus 15. detsembril  Lõunakeskuses. Lapsed külastasid AHHAA 4D kino, Lõunakeskuse Seiklusparki, ning said peale seikluspargis turnimist süüa, filmi vaadata ning teistega muljetada RR mängumaa saalis. Loomulikult käis külas ka vahva jõuluvana ning kõik said endale kingipaki.

Lastekodude üritus 15.12.14
Tartu Hooldekodus korraldati aga 17. detsembril  tore kontsert. Eakatele esinesid Tartu Kutsehariduskeskuse ansambel  ning Luunja Kantritantsijad. Igale hooldekodu elanikule oli kaasas ka  kingipakk.

Hooldekodu üritus 17.12.14

 

Projekti õnnestumisele kaasaaitajaid oli erakordselt palju ja ärikorralduse õpilased tänavad omalt poolt kõiki neid häid inimesi ja ettevõtteid, kes andsid oma panuse selleks, et teha jõulud imelisemaks.

 

Lisainfo:
Sirje Koido
Ärinduse ja kaubanduse osakonna juhatajaMärkad veebilehel vigu?