fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Ka sel aastal viisid kutsehariduskeskuse ärikorraldajad heategevusliku jõuluprojekti raames pühaderõõmu Mäe kodu lastele ja Tartu Hooldekodu eakatele.

Projekti ühe eestvedaja Kati Annoki korraldasid nad esmaspäeval, 14. detsembril jõulukontserdi Tartu Hooldekodu eakatele. „Seal esines kooli ansambel õpetaja Marika Pauluse juhendamisel ning kontserdi ajal said kõik hooldekodu elanikud ka toreda kingipaki,“ selgitas Annok ja lisas, et kokku tehti eakatele 177 pakki. „Kauneid tervituskaarte joonistasid nii meie enda kooli õpilased kui ka lasteaedade ja koolide lapsed“.

Teisipäeval, 15. detsembril kutsusid ärikorraldajad Lille majja peole aga Mäe kodu kasvandikud ning Lille maja lapsed.  Lastele oli kaetud rikkalik pidulaud, töötoas küpsetati ja kaunistati piparkooke ning kohal olid ka noored juuksurid, kes juukseid lõikasid ning soengusse seadsid. „Me korraldasime lastele ka erinevaid mänge ning loomulikult tuli peole ka jõuluvana koos kingitustega,“ jutustas Annok. „Laste kingipakkides oli nii komme, limonaadi, mandariine kui ka kinkekaarte ja loomulikult olid lapsed selle üle hästi rõõmsad,“ lisas ta.

Heategevuslik jõuluprojekt sai teoks ärikorraldajate 2. kursuse eestvedamisel. “Me alustasime juba Mardilaadaga, kus annetasime kogu meie kursuse müügitulu heategevuseks. Lisaks otsisime veel toetajaid ja sponsoreid ning tõesti kogu kursus lõi kaasa, sest kokku õnnestus meil koguda umbes 800 euro eest annetusi,“ rääkis Annok. Teiste hulgas toetas jõuluprojekti Tartu Linnavalitsus, A Le Coq, Maxima ja Magazini kauplused ning Kommipomm. „Tänu kõigile toetajatele“.

Kutsehariduskeskuse äri- ja kaubanduse osakonna õppuritele on tegu juna traditsioonilise projektiga, mida tänavu korraldati juba 14 aastat järjest.

AK14

Lisainfo:
Kati Annok
AK14
kati.annok@khk.ee