fbpx

Ärikorralduse õppurid kutsusid taas ellu heategevusprojekti „Imelised jõulud“

Tartu Kutsehariduskeskuse ärikorralduse õppurid käivitasid taas heategevusprojekti „Imelised jõulud“,  mille raames viiakse jõulurõõmu Mäe-kodu asenduskodu lastele ning Tartu Hooldekodu ligi 170-le elanikule.

Projekti eesmärk on muuta jõulud eriliseks ka neil, kel oma võimalused kasinad ning seetõttu on juba aastaid toetatud Tartu Mäe kodu lapsi ja Tartu hooldekodu vanureid. Traditsiooniliselt korraldatakse kaks jõuluüritust ning jagatakse kinke. Nii ka sel aastal, kui Mäe asenduskodu lapsi ootab väljasõit Harjumaale Liipa talu jõulumaale. Tartu Hooldekodus on aga 10. detsembril tulemas jõulukontsert ning päkapikud jõuavad kingitusega ka kõikidesse tubadesse.

Eestvedajate ülesanne on leida ja kaasata projekti toetajaid, kelle lahkete annetuste abiga üritused teha kui kingikott täita. Heade toetajate nagu Salvest, Tartu Mill, A LeCoq, Kommipomm jt kõrval on lisandunud teisi ettevõtteid oma toodete ja teenustega. Sel aastal aitavad kingikotti täita ka näiteks Bambona mandariinid, Balbiino jäätised ja Fifaa särgid.  Huppa on omalt poolt välja pannud soojad talveriided Mäe-kodu kasvandikele.

Ettevõtete kõrval toetab projekti ka Tartu linn ning oma panuse võivad anda ka kõik hea südamega inimesed ja ettevõtted. Oma koostöösoovist saab teada anda projektijuht Liiale aadressil liia.avaste@khk.ee ning rahalise toetuse saab teele panna Tartu Linnavalitsuse arveldusarvele number EE521010220032600015; viitenumber 18609178000008 ja selgituse lahtrisse kirjutada: KHK heategevusprojekt 2019.

Heategevusprojekt on juba 17 aastase traditsiooniga. Sel aastal veavad projekti 2. kursuse ärikorraldajad Liia Avaste, Aire Pruus, Kaisa-Madli Mitt ja Garmen Frey.  Eestvedajaid toetavad kõik kursusekaaslased  ning ärikorralduse esmakursuslased, kes järgmisel aastal ise projekti ohjad enda kätte saavad. Õppijate tugi on kõik need aastad olnud õpetaja Küllike Vaske.

Vaata ka projekti Facebooki lehte Imelised Jõulud
ning pikemat artiklit ettevõtmisest loe SIIT


Lisainfo:

Liia Avaste
projekti eestvedaja, ärikorralduse õppur
liia.avaste@khk.eeMärkad veebilehel vigu?