fbpx

“Äripäevad 2015” võistlus peetakse sel aastal Tartu Kutsehariduskeskuses

Reedel, 17. aprillil  peetakse  Tartus  kutsevõistlus  „Äripäevad 2015“, et välja selgitada ärikorralduse ja väikeettevõtluse eriala  parimad kutseõppurid üle Eesti.

Tartu Kutsehariduskeskuse ärindus- ja kaubandusosakonna juhataja Sirje Koido sõnul  annavad kutsevõistlused õpilastele võimaluse  oma kutseoskusi näidata ja võrrelda.   „Samuti võimaldab võistlus propageerida ettevõtluse ja ärinduse eriala ja laiemalt seeläbi tõsta ka kutsehariduse mainet,“ lisas ta.

Ärikorraldajate võistlus koosneb kahest osast. Teooria testis  saavad osalejad  näidata oma teadmisi majandus- ja  õigusõpetuses, raamatupidamise alustes, majandusarvestuse, maksundus, raha  ja panganduse, turunduse, organisatsiooni  ja juhtimise ning ettevõtluse ja äriplaani koostamise alustest.  Teiseks tutvustavad kõik võistkonnad oma praktilist kodutööd. Sel aastal  andis kodutöö ülesande Tallink, kes palus õpilastel asetada end  tootearendusagentuuri rolli ning leida lahendus  Tallinki  seatud äriprobleemile.

Seekordsetel võistlustel osalevad  9 kutsekooli 4-liikmelised võistkonnad. Esindatud on Tartu Kutsehariduskeskus, Tallinna Majanduskool, Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, Kuressaare Ametikool, Võrumaa Kutsehariduskeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Järvamaa Kutsehariduskeskus, Narva Kutseõppekeskus, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus.

Mullu võidutses ärikorraldajate kutsevõistlustel  Tartu Kutsehariduskeskuse  tiim mistõttu seekord on  võistluste korraldaja austav ülesanne  kutsehariduskeskusel.  „Äripäevad 2015“ avatakse reedel, 17. aprillil kell 9.30 ja parimate autasustamine  algab kell 16.00

 

Lisainfo:

Sirje Koido
ärinduse ja kaubanduse osakonna juhataja
tel. 5094 467

 

 Märkad veebilehel vigu?