fbpx

Autoerialade õppijad ja professionaalid kohtuvad koostööpäeval

Teisipäeval, 17.novembril kogunevad autoerialade õppijad Kopli tn konverentsisaali, sest teoks saab esimene autoremondi ettevõtjate ja eriala õppurite koostööpäev.

Päeva ühe korraldaja Marlen Tärgla sõnul on ürituse eesmärgiks koostöösuhete arendamine. „Me soovime, et noored saaksid otse ettevõtetelt infot, millist töötajat  praktikale ja tööle oodatakse, milline on eriala perspektiiv, kuidas leida tööd ning ennast arendada,“ selgitas ta. „Näiteks on tänapäeval eelis laiemate oskustega noortel, sest pole nii, et õpin plekksepaks ja muud polegi vaja – vastupidi, õppida ja ennast arendada tuleks laiemalt,“ sõnast Tärgla ja lisas, et neid ja teisi mõtteid  praegusest töömaailmast räägivad praktikud.

Õppijatega kohtuma ning oma valdkonnast kõnelema tulevad autotehnik Ago Peets United Motorsist, automaaler Laur Kaarna Entar Autost, autokeretehnik Margus Treial Datalinerist ning Erkki-Sven Kivimägi Reikam ettevõtetest. Sõna saab ka vilistlane ja autodiagnostikat edasi õppiv Kevin Leping ja õpetaja Roman Tretjak.

Koostööpäeva lõpetab viktoriin.

„Ettevõtete huvi õpilaste ette tulla oli tegelikult väga suur,“ märkis Tärgla rõõmuga. Koostööpäeva korraldavad  autoremondi osakonna õpetajad Marlen Tärgla ja Nelly Mäekivi eestvedamisel.

Lisainfo:
Marlen Tärgla
marlen.targla@khk.eeMärkad veebilehel vigu?