fbpx

Autokeretehnikud vahetavad nädalaks kooli

Tartu ja Viljandi kutseõppeasutuste koostöös saab teoks õpilasvahetus, mille raames õpib kutsehariduskeskuse teise kursuse autokeretehnikute grupp 7.-11. märtsini  Viljandi Kutseõppekeskuses.

Vahetuse eesmärk on pakkuda õpilastele mitmekülgsemaid õppimisvõimalusi. „Vahetus pakub õppijatele ja õpetajatele teistsuguseid kogemusi, sest teises koolis on teistsugused seadmed, töövahendid, tööülesanded, ning see kogemus rikastab,“ selgitas kursusejuhataja Marleen Tärgla. Kasu on ka koolil, sest saame pakkuda õpilastele veelgi mitmekülgsemat haridust ja ei pea igasse kooli sisse ostma kõiki erinevate firmade tooteid.   „Loodame  toetada ka kutseeksami sooritamist, sest vahetus annab aimu teises keskkonnas tegutsemisest ning loodetavasti vähendab eksamiärevust,“ lisas ta.

Lisaks nädalasele koolikogemusele saavad autoplekksepad tutvuda ka Viljandi linnaga ning oodata on ka kohapealseid võistlusi ja vahvaid vaba aja tegevusi.

Maikuu lõpus tulevad Viljandi noored autokeretehnikud nädalaks Tartusse, kutsehariduskeskuse töökodadesse ja klassidesse õppima.

„Suur aitäh Jaan Mätasele ja Andrus Küttäle VIKKist ning Margus Ainsalule ja Ülo Rampile TKHKst, tänu kellele see ettevõtmine tuule tiibadesse sai,“ lisas Marleen Tärgla.

 

Lisainfo:
Marleen Tärgla
õpetaja
Marleen.targla@khk.eeMärkad veebilehel vigu?