fbpx

Autoõpetajad kihutasid võrridega võidu

Laupäeval, 9. juunil  toimus  Moes punnvõrride võidukihutamine.  Võrride kestvussõidul võistlesid ka kutsehariduskeskuse autoerialade õpetajad, kes panid välja kaks ekipaaži.

Juhtõpetaja Silver Sõukandi sõnul on kutsehariduskeskuse õpilased ja õpetajad ka varem punnvõrride võidusõitudel osalenud.  “Seekord võistlesime võrride kestvussõidus “hiinakate” klassis. Võistluse eesmärk oli  nelja tunni jooksul sääreväristajaga võimalikult palju ringe sõita, piiranguks oli vaid 3l bensiini,” rääkis ta ja lisas, et tegemist oli võidukihutamisega ökonoomsuse peale.

Esimene ekipaaž koosseisus Rait Koort, Reido Orov ja Rene Lukk saavutasid  2. koha. Nemad suutsid  kolme liitri bensiiniga  läbida 105 ringi (1.2km ring), kusjuures esikohal oli vaid 3 ringi rohkem.  Kutsehariduskeskuse teine tiim oli segavõistkond – ekipaažis sõitsid Ksenia George, Janari Zirk, Aivo Mikk ja Silver Sõukand saavutades 101 ringi läbimisega kolmanda koha.

Tiimipealik ja peamehaanik, kes võrride ettevalmistamisega tegeles, oli õpetaja Rait Koort. “Masinad pidasid ilma suuremate riketeta vastu kogu päeva. Vaid ühe korra pidime õhufiltrit vahetama ja ühel võrril murdus väikese avarii tõttu pedaal. See näitab meie võidusõidumasinate ettevalmistaja professionaalsust,” kiitis Sõukand.  Täname Rait Koorti ja teisi, kes aitasid võistluste toimumisele kaasa!
Tegu oli PUNnvõrride Kestvussõidu Karikasarja 3. etapi võistlusega.
Lisainfo:
Silver Sõukand
silver.soukand@khk.ee


Märkad veebilehel vigu?