fbpx

Autotehnikud saavad autoettevõttelt 3000 € stipendiumi

Möödunud reedel, 10. novembril, avati pidulikult Audi Approved :plus Tartu müügisalong, mille käigus andis Aasta Auto AS omanik Tarmo Uffert üle 3000 euro suuruse stipendiumi Tartu Kutsehariduskeskuse autoerialade õppuritele.

Uue Audi Approved :plus Tartu müügisalongi avamine aitab tagada kõrge kvaliteediga autohooldust ning stipendiumi väljaandmine aitab võimekate ja motiveeritud spetsialistide pealekasvule kaasa.

„Oleme pikka aega pakkunud praktikakohti tublidele ja hakkajatele autoerialade õpilastele ning nii mõnestki praktikandist on saanud meie pikaajaline töötaja, tänu kellele oleme läbi aastate saanud tagada kõrget teeninduskvaliteeti. Soovin, et see oleks nii ka tulevikus ja pealekasvu motiveerimiseks pidasin vajalikuks tublisid mehaanikuid stipendiumiga utsitada,“ selgitas ettevõtte Aasta Auto AS omanik Tarmo Uffert.

Autoerialade juhtõpetaja Silver Sõukandi sõnul on koostöö ettevõtetega väga oluline, sest läbi ettevõttepraktika omandavad õppurid praktilisi oskusi otse töökeskkonnas. „Aasta Auto AS stipendium on kindlasti suur tugi ja motivaator õppijatele, seda enam, et tegu on suurima rahalise toetusega, mida autoerialade õppurid võivad saada. Oleme sellise tähelepanu üle väga rõõmsad ja usume, et see on ka tunnustus õppurite teadmistele, oskustele ning kinnitus sellest, et kutsehariduskeskusest on mõtet häid praktikante ja miks mitte ka töötajaid värvata,“ ütles ta.

Kokku 3000 EUR stipendium jaguneb kahe õpilase vahel. Kool esitab stipendiumi kandidaadid arvestades õppetulemusi, kuid lõpliku otsuse, kellele stipendium määratakse, teeb ikka Aasta Auto AS.

Aasta Auto AS on Lõuna-Eestis Audi ja Škoda kaubamärgi esindaja, mis on edukalt tegutsenud juba aastast 2000.  Ettevõte müüb uusi ja vähekasutatud Audi ja Škoda sõiduautosid ning on mõlema kaubamärgi ametlik teeninduspartner Lõuna-Eestis. Uue Audi Approved :plus Tartu müügisalongi avamine oli väga suur sündmus Aasta Auto AS omaniku Tarmo Ufferti jaoks, sest see on olnud mehe kauaaegne unistus.

Audi Approved plus müügisalongi avamine. Fotol vasakult paremale: Aasta Auto AS tegevjuht-juhatuse liige Andrias Tammistu, Tartu Kutsehariduskeskuse autoerialade juhtõpetaja Silver Sõukand ning Aasta Auto AS omanik Tarmo Uffert. Foto: Ardo Kaljuvee.

Audi Approved plus müügisalongi avamine. Fotol vasakult paremale: Aasta Auto AS tegevjuht-juhatuse liige Andrias Tammistu, Tartu Kutsehariduskeskuse autoerialade juhtõpetaja Silver Sõukand ning Aasta Auto AS omanik Tarmo Uffert. Foto: Ardo Kaljuvee.

Lisainfo:
Tarmo Uffert
Aasta Auto AS
+372 50 44 433
tarmo@aastaauto.ee

Kaire Mets
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
Tartu Kutsehariduskeskus
+372 5066568Märkad veebilehel vigu?