fbpx

Dokumentide vastuvõtt on jõudnud poole peale

Dokumentide vastuvõtt Tartu Kutsehariduskeskuses on jõudnud poole peale ning võime rõõmuga tõdeda, et kutseõpe on populaarne nii nooremate kui vanemate seas.

Põhikooli lõpetanute seas on praeguse seisuga suurem huvi sõiduautotehniku,  majutusteeninduse,  ehitusviimistluse ja IT-süsteemide spetsialisti erialade vastu.

Gümnaasiumi lõpetanute seas on populaarsed erialad IT-süsteemide spetsialist,  raamatupidaja,  ärikorraldus,  juuksur ning uue erialana ka spaateenindaja.

Lisaks spaateenindaja erialale on päris uued erialad Tartu KHK-s ka avaliku sektori asutuse finantsist ning puhastusteenindaja-juhendaja, kuid need kaks on jätkuõppe erialad. Avaliku sektori asutuse finantsisti erialale õppima asumine eeldab raamatupidamisega seotud erialase hariduse või kutsetunnistuse olemasolu. Puhastusteenindaja-juhendaja on jätkuõppe eriala neile, kes on puhastusteenindust õppinud või erialal töötanud, kuid vajavad juurde teiste töötajate juhendamiseks vajalikke oskusi.

Lisaks on Tartu KHK-s võimalik õppida teistelgi erialadel, mis ühest küljest on põnevad ning  teisalt annavad oskused, mille omandamine loob võimaluse oma eduloo alustamiseks.

Vaata lähemalt SIIT!Märkad veebilehel vigu?