fbpx

E-vastuvõtule lisaks saab nüüd sisseastumisavaldusi esitada ka koolimajas

Tartu Kutsehariduskeskus avab esmaspäevast, 15. juunist alates sisseastumisavalduse vastuvõtu koolimajas kohapeal.  See on lisavõimalus neile, kes e-vastuvõtu keskkonnas avaldust esitada ei saa või ei taha.

„Oleme oma e-vastuvõtu keskkonna lihtsamaks teinud ning ka lisadokumentide hulk on vähenenud. See on mugav keskkond sisseastumisavalduse esitamiseks kodust lahkumata. Vaid mõne hiireklikiga saab oma avalduse täita ja kooli esitada,“ selgitas karjäärinõustaja Roveena Kapp. „Kohapeal avatud vastuvõtutoas saab aga personaalset konsultatsiooni olgu siis sobiva eriala või õppevormi valimiseks, varasemate õpingute ülekandmise, erivajaduste või toetustega seotud küsimuste lahendamiseks. Kuna e-vastuvõtus avalduse tegemiseks on vaja ID-kaarti või SMART-id, siis tullakse kohapeale ka seetõttu, et koodid on kaduma läinud või sertifikaadid aegunud. Kõigile lihtsalt ei sobi e-keskkond,  sest eelistavad personaalset lähenemist,“ lisas Kapp.

Seni on Tartu Kutsehariduskeskusse õppima asumiseks laekunud üle inimese 600 avalduse. Enim avaldusi on esitatud mootorsõidukitehniku, koka ja ehitusviimistluse kutsekeskhariduse õppesse. Ootuspäraselt on populaarsed ka IT ja juuksuriõpingud. Jätkuvalt saab kandideerida korraga kahele erialale.  Avalduste esitamiseks on aega kuni 2. augustini.

Koolimajas kohapeal  (Tartu, Kopli 1, B-113)  võetakse soovijaid vastu 15. juunist – 31. juulini tööpäeviti kella 9.00 – 15.00. E-vastuvõtt on avatud kuni 2. augusti südaööni. Kõikide sisseastumist puudutavate küsimustega saab pöörduda telefonidel 7361 863 või 7361 859 või e-posti:sisseastumine@khk.ee kaudu.

Vaata e-vastuvõtu juhendit SIIT

Rohkem infot erialadest ja sisseastumisest leiad: khk.ee/sisseastumine

 

Lisainfo:
Roveena Kapp
karjäärinõustaja
tel 7361 863
roveena.kapp@khk.eeMärkad veebilehel vigu?