fbpx

Eesti kutsemeistrivõistlustel võideti kümme medalikohta

6.-7. märtsil toimunud vabariiklikel kutsemeistrivõistlustel olid Tartu Kutsehariduskeskuse noored edukad. Kokku toodi seekordsetelt võistlustelt koju 10 medalit.

Kõige kõrgemad kohad pjedestaalil ning tiitli “Noor Meister 2015” pälvisid kondiiter Merilin Köörna, pagar Anni Lomp ja keskkonnatehnika lukksepp Geron Traks. Topeltvõidukad olid kodumajanduse õppurid Maarja Leib ja Kairi Soo, kes võitsid puhastusteenindajate võistlusel vastavalt esimese ja teise koha.

Kõrgest klassist oskusi näitas juuksur Marianne Sokk, kes sai naiste ülespandud soengute kategoorias teise koha.  Ka  elektrik Kristjan Loite teenis auga välja võistluste hõbemedali.

Tislerite võistluse pronksikarva medali pälvis Kaspar Roose. Kolmanda koha said keskhariduse baasil müüjate kategoorias võistelnud Piret Tõlgo ning veebimeistrite kategoorias võistelnud Henri Lindepuu.

Kutsehariduskeskuse direktor Andrus Mõttuse sõnul on Eesti suurimaks kutsemeisterlikkuse võistluseks ettevalmistamine ja osalemine olnud tõsine pingutus. “Tänu ja tunnustus kõigile kõigile võistlustel osalejaltele ja nende juhendajatele,” sõnas ta. “Meistrite koolis hindame oma erialale pühendumist, sest vaid nii sirguvad tulevased meistrid.”

Kokku osales tänavustel võistlustel 36 Tartu Kutsehariduskeskuse õppurit 22 võistlusklassis. Lisaks võistlustele osales auto töötoas Ako Saluorg, kes demoalal näitas meisterlikku aerograafiatööd. Samuti sai kooliboksis infot nii kevadise kui suvise vastuvõtu erialade ja –tingimuste kohta ning maitsta noore koka Rain Avarmaa küpsetatud pannkooke.

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872

 

 Märkad veebilehel vigu?