fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Järvamaal toimunud noorte plaatijate kutsevõistlusel sai kindla võidu Tartu Kutsehariduskeskuse ehitusviimistluse eriala 3. kursuse õpilane Robert Rekker. Kokku osales 10 võistlejat kõigist plaatimist õpetavatest Eesti kutsekoolidest.

Kahepäevase võistluse tööülesanne oli etteantud pinna hüdroisoleerimine, 3 seina plaatimine, kusjuures üks neist oli 45 kraadise nurga all, samuti põranda plaatimine. Roberti juhendaja Tiina Friedrichsoni sõnul oli Robert kiire ja kindla käega. “Ta lõpetas oma töö esimesena ja kuigi kiirust võistlusel ei hinnatud, näitab see ikkagi kõrget taset. Võitjate selgitamiseks hinnati aluspinna ettevalmistust ja seina sirgust aga ka seda, et plaadid oleks tasapinnas, vuugid ühtlased ning nurgad korrektselt silikoonitud, loomulikult hinnati ka töö tegemise puhtust,” selgitas Friedrichson.

Robert Rekker läheb ka maikuus toimuvale “Noor Meister 2018” plaatijate võistlusele Tartu Kutsehariduskeskust esindama. “Kindlasti tuleb kõvasti vaeva näha, et saavutatud liidrikohta kindlalt kaitsta,” märkis kutseõpetaja Tiina Friedrichson.

RobertRekker

Lisainfo:
Tiina Friedrichson
kutseõpetaja
tiina.friedrichson@khk.ee