fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti vabariigi juubelinädalal pidulik.

Kõikides õppekorpustes kaunistavad seinu õpilaste tehtud juubeliplakatid. Tegemist on õppetöö raames loodud plakatitega, millede autorid on tarkvara arendajad Norman Kukk ja Tarvi Liivak  ning pagar-kondiitrid Angela Rähn, Kaidi Pehap ja Kaisa Säälits. “Õpilaste plakateid oli rohkem,kuid kunstiõpetajad valisid välja neist parimad,” selgitas Maris Tigas.

Kopli tänava infokogus on üles seatud  EV100 pühendatud väike väljapanek raamatutest ja trükistest.  A korpuse 1. korrusel saab näha kikilipsude näitust. “Tegu on tartlannast endise õpetaja Leida-Tiiu Tõugja valmistatud lipsudega, mille proua on koolile kinkinud, et tulevased meistrid neid kanda saaksid. Päris 100 lipsu kollektsioonis küll pole, kuid väljapandud näitus on igati esinduslik. Kingituste hulgas on ka gobeläänpilt ja käsitöömänguasju,” märkis Tigas.

Põllu õppekorpuse A korpuse fuajeesse saab vaadata näitust “Kirju 100 aasta vanusest Eesti Vabariigist”. Õpetaja Anu Tintera sõnul on plakatitele koondatud erinevatest ajastutest pärit pildid ja joonistused ning kirjad, mis kõik annavad ülevaate möödunud aegadest.

Kolmapäeval, 21. veebruaril toimub konverentsisaalis juba traditsiooniline parimate õppurite tunnustamise üritus. Seekord loovad meeleolu Ivo Linna ja Antti Kammiste ning peokõne peab direktor Tõnis Lukas. Kutsutud on 250 kooli parimat õpilast.

Reedel, 23. veebruaril kell 12.00 on nii õpilased kui töötajad oodatud Kopli konverentsisaali pidulikule EV100 aktusele. Tähtpäevakõne peab direktor Tõnis Lukas.  E-riigi Akadeemia ekspert  Hannes Astok viib meid aga tulevikku ja visioneerib kahesaja aastasest Eesti Vabariigist.

a3_land-modified

Lisainfo:

Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872
lilia.leiman@khk.ee