fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Juba kolmandat aastat annab HANZA Mechanics Tartu välja stipendiumi Tartu Kutsehariduskeskuse tehnika valdkonna õppuritele, et tunnustada ja motiveerida nende õpinguid.

HANZA Mechanics Tartu AS personaliosakonna juhi Annika Ploomi sõnul ootab ettevõte stipendiumile kandideerima oma erialast huvitatud perspektiiviga õppijaid, kellel on soov ja tahe ennast tulevikus õpitud valdkonnaga siduda. “Kandidaadi edukas esinemine kooli kutsevõistlusel on stipendiumile kandideerimisel toetav argument,” lisas ta. Stipendiumid antakse üle kutsevõistluse“Aasta Tegija 2019” auhinnagalal.

Haridus tehnika valdkonnas annab teadmised ja kompetentsid, mida täna ja tuleviku tööturul väga hinnatakse.“Usume, et praegused tehnika valdkonna õppurid on tänu õigele erialavalikule kindlustanud endale head tulevikuväljavaated ning piisava huvi korral ootab neid ees edukas karjäär ja arvukalt tööpakkumisi. Tehnoloogia areng teeb tulevase töö veelgi vaheldusrikkamaks ja põnevaks ning annab arvukalt eneseteostusvõimalusi,” kinnitas Annika Ploom ja julgustas noori tegema lähemat tutvust tehnika valdkonna erialadega.

2017 aasta HANZA stipendiumi saajateks olid Silver Jürgenson ja Silver Saar ning 2018. aastal Rait Oks ja Kristo Vabamägi.

Käesoleva aasta stipendiumikonkurss on avatud ja ootab kandidaate. Lähemalt saab stipendiumikonkursi tingumustega tutvuda siin.

Lisainfo:
Annika Ploom,
HANZA Mechanics Tartu AS
personaliosakonna juht

Ülo Ramp
Tartu Kutsegariduskeskus
tehnika osakonna juht