fbpx

Haridusfestivalil teeme ise põnevaid vahetunde ja avame meistrite töötoad

Tartu Haridusfestivali nädalal on põhjust tulla ka Kutsehariduskeskusesse, kui toimuvad mitmed põnevad töötoad ja ringkäigud.

Teisipäeval, 20. oktoobril alates kella 10.00 on külla oodatud õpilased alates 4. klassist. „Kuna põhikoolides ja gümnaasiumites on vaheaeg, siis meil saab ise tehes vahvaid vahetunde veeta,“ rääkis koolitusjuht Ülle Antson. Iluvahetunnis tehakse näidismeiki ja räägitakse nahahooldusest, nutivahetunnis saab digilaual joonistada või ise valmis teha väikse nutimängu. Söögivahetunnis saab meisterdada suhkrumassist Minione ning õppida lauakatmise nippe. Värvimise vahetunnis on lubatud seinale maalida, improvahetunnis ise teatrit teha ning seiklusvahetund kutsub õue mängima ja seiklema. „Kõiki vahvaid töötubasid juhendavad õpilased ning osalemine on tasuta,“ kutsus Ülle Antson.

Nii õpilased kui lapsevanemad on oodatud teisipäeva õhtul kell 18.00 algavale avatud ringkäigule, kus saab üle vaadata kooli õppetöökojad, laboratooriumid ja klassid ning tutvuda koolis õpitavate erialadega.

Neljapäev, 22. oktoober kell 14.00 saavad praktilistes töötubades uusi oskusi omandada aga täiskasvanud.  „Ootame osalema eelkõige haridustöötajaid  ning valida saab fruktodisaini, looduskosmeetika, kokteilide ja pulgakookide valmistamise töötoa vahel,  mehi ootame aga kööki toidukoolitusele,“ rääkis direktori asetäitja õppealal Liivi Raudsepp.

Kell 16.00 arutelevad annete ja andekuse teemal koolijuhid Andrus Mõttus, Vallo Reimaa, Ruth Ahven,  Peeter Kikas ja  Ain Tõnisson. Kõik kuulajad saavad teemat edasi arendada jätkuvas töötoas ning päeva lõpetab ringkäik.

Lisainfo ja registreerimine SIIN.

 

Lisainfo:
Liivi Raudsepp
Direktori asetäitja õppealal
tel 7361 861

 

 Märkad veebilehel vigu?