fbpx

Hurraa! Kutsehariduskeskuse noored meistrid võitsid kutsevõistlustelt 18 medalikohta

3.-4. mail peetud vabariiklikel kutsevõistlustel „Noor Meister 2018“ võitsid Tartu Kutsehariduskeskuse noored 16 võistlusalal kokku 18 medalit, mis on seniste võistluste rekord.

“See, et Tartu Kutsehariduskeskus saab üle-Eestilisel oskuste võistlustel üle aegade kõige rohkem medaleid, teeb muidugi rinna rõõmsaks. Samas näen ma nii õpetajatel kui õpilastel head tahet teha veel paremini. Optimismi süvendab see, et sel kevadel oli Tartu Kutsehariduskeskuses õppidasoovijaid rohkem kui ei kunagi varem,” sõnas direktor Tõnis Lukas.

Hinnalise esikoha ning noore meistri tiitli võitsid kokku 5 noort: müürsepp Veiko Kook, majutusteenindaja Kädvi Kartsepp, müüja-klienditeenindaja Aurelie Trumm, veebidisainer Kristo Rood ja juuksur Andra Kabanen, kes sai kulla trendisoengu kategoorias. Ärinduse spetsialist Kristel Viigipuu võitis võistkondliku kulla.

Hõbedased medalid võitsid ehitusviimistleja Maret Lüllman, tisler Nemo Usin, kondiiter Doris Loid, müügikorraldaja Maarja Rooma, keevitaja Stiven Schasmin ning juuksur Dajana Juškin. Võistkondlikud hõbemedalid teenisid ärinduse spetsialistid Keiu Soe ja Andrea Maris Aule.

Võistluste pronksi võitjad on plaatija Robert Rekker, vastuvõtu administraator Alison Urm, juuksur Kristi Pärt ning Linuxi spetsialist Ken Peedu.

Innove korraldatud „Noor Meister 2018“ tõi kokku üle 300 võistleja kes võistlesid 31 võistlusalal.

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuhtMärkad veebilehel vigu?