fbpx

Jõululaadal pakutakse pühadekaupu ning tutvustatakse õpilasfirmade tooteid-teenuseid

Kolmapäeval, 13. detsembril on Tartu Kutsehariduskeskuse mõlemad õppekorpused kauplejate päralt, sest toimub juba traditsiooniks saanud jõululaat. Jõulukaupu saab osta Kopli B korpuse ja Põllu A korpuse fuajeedes  kella 10.00 – 14.00.

Jõululaadal pakuvad õpetajad ja õpilased omavalmistatud toidukaupu, käsitööd, ehteid, kaarte ja muud põnevat. Toitlustusosakonna õpetajad avavad laadapäeval Kopli õppekorpuse teenindusklassis  oma pop-up kohviku, kus pakutakse Eesti 100 sünnipäevale väärilisi suupisteid. Väga oodatud jõulumaiustega tulevad kauplema pagarid ja kondiitrid, kes sedapuhku avavad oma letid nii Kopli kui Põllu õppekorpuses.

Ka õpilased on aktiivsed kauplejad. Nii näiteks avavad tulevased kokad õppegrupist K216 oma smuutibaari,  ärinduse valdkonna õppur Kelli Kärsna pakub käsitööd ning Tiia Vaino letilt saab osta  masintikandiga kaunistatud tooteid.

Laadale tulevad ka kõik IKT osakonnas tegevust alustanud õpilasfirmad, kelle toodete ja teenustega saab tutvuda Kopli A korpuse fuajees. ÕF  BreadBox  pakub  kodulehtede kujundamise teenust, RemoLoc  tutvustab nutitelefoniga kontrollitavat ukselukku, Poket  toodab ja müüb laadal eksklusiivseid puidust  ja nahast  käsitööna valmistatud kaarditaskuid, mis on kompaktsed, mugavad, funktsionaalsed ja esindusliku disainiga ning ÕF Salli Vaja pakub käsitöösalle. ÕF Arvutiköömes  pakub arvuti paranduse ja hoolduse teenust, BotLAN ideeks on võrgupidude korraldamine ja Vidrek  tutvustab videoreklaamide tegemise teenust. Õpetaja Tiina Aidniku sõnul on õpilasfirmade osalemise eesmärk oma toodete ja teenuste tutvustamine ning firmad on väljas kella 10.00 – 11.30ni.

Laata korraldab tugiainete ainesektsioon.

 

Lisainfo:
Kaire Välb
õpetaja
tel 56611611Märkad veebilehel vigu?