fbpx

Jõululaadale on oodata üle 30 kaupleja ja õpilasfirma

Teisipäeval, 17. detsembril kell 10.00 avab Tartu Kutsehariduskeskus oma  Kopli tänava õppekorpuses jõululaada. Juba traditsiooniks kujunenud laadale on seekord osalema oodata üle 30 kaupleja ja õpilasfirma.

Ootuspäraselt saab laadal osta laia valikut pagari- ja kondiitritooteid kooli toiduainete tehnoloogia osakonnalt. Toidu- ja turismiosakond avab jõulukohviku, lihatöökoda rõõmustab ostjaid linna parimate verivorstide, viinerite ja lihatoodetega.  Tisleritöökojast jõuavad laadale erinevad puutööd ning autotöökojast lõhnakonservid.

Seekord on kohal ka hulga õpilasfirmasid. Nii saab IT-õpilaste õpilasfirma toel saada oma arvutihooldust ja-puhastust, ÕF SmartWold pakub targa toa lahendusi ning ÕF MagHold magneetilisi võtmehoidjaid. Samuti toovad õpilasfirmad laadale erinevaid puidutooteid nagu puust lõikelauad ja juhtmevaba puust laadimisaluseid.

Erilisi toidukaupu ja käsitöid toovad laadale kooli õpilased ja õpetajad. Uudistada ja kaasa osta tasub näiteks Aafrika käsitööd, puidust ehteid ja kõrvarõngaid, kuusevõrsevõid, moose ja huulepalsameid, astelpajutooteid, metsasaadusi ja palju-palju muud.

Kutsehariduskeskuse jõululaat toimub 17. detsembril 10-14 Kopli 1, B korpuse fuajees ja kaubeldakse sularahas.

 

Lisainfo:
Veronica Reimaa
ettevõtlusõpetaja
veronica.reimaa@khk.eeMärkad veebilehel vigu?