fbpx

Käib registreerumine tasuta koolituskursustele

Tartu Kutsehariduskeskus  avas  registreerimise sügissemestri täiskasvanute tööalastele koolitustele.  Riikliku koolitustellimuse (RKT) raames on sügissemestril kavas kokku 19 erinevat  kursust nii klienditeeninduse ja müügi aga ka puidu, majutuse, toitlustuse, puhastusteeninduse, logistika  ja raamatupidamise valdkondades ning need on osalejatele tasuta.

Koolitus- ja Nõustamiskeskuse turundusjuhi Marge Palmi sõnul on täiskasvanute huvi koolituste järele suur. „Populaarsemad on FIE raamatupidamise ja lepinguõiguse koolitus, trüki- ja veebigraafika ning uudiskirja koostamise ja kujundamise koolitused, kus  on juba huvilisi rohkem, kui kohti,“ sõnas ta.  Sellest hoolimata saavad kõik  end vajalikele koolitustele kirja panna, sest eelistatud on õppijad, kelle karjääri takistavad  napid või aegunud oskused, mida saaks tööalase koolitusega turgutada.  Vabade kohtade olemasolul pääsevad kursustele kõik soovijad.

Koolituskava kokkupanekuks korraldas Tartu Kutsehariduskeskus koos linna ettevõtlusosakonnaga ettevõtjate küsitluse, et välja selgitada valdkonnad, kus kõige enam töötavate inimeste  täienduskoolitusi vajatakse. „Me oleme tänulikud kõigi vastuste eest, sest tahame ju pakkuda tööturu ja tööandjate vajadustele reaalselt vastavaid  koolitusi,” rääkis Palm.

Tasuta koolitusi pakutakse Haridus- ja Teadusministeeriumi koostatud riikliku koolitustellimuse  alusel ja need toimuvad Euroopa Sotsiaalfondi programmi  „Täiskasvanute tööalane koolitus ja arengustegevused“ toel.

Lisaks tasuta koolitustele leiab Tartu Kutsehariduskeskuse koolituskalendrist ka laias valikus tasulisi kursuseid. Vaata kogu koolituskalendrit  SIIT

 

Lisainfo:
Marge Palm
TKO turundusjuht
tel. 7361 830Märkad veebilehel vigu?