fbpx

Kaks õpilasprojekti said toetuse

Lõppenud õpilasprojektide voorus otsustati toetada Mardilaada korraldamist ja projekti “Astu esimene samm tervislikkuse poole”.

Ärikorralduse  (AK16) ja  väikeettevõtjate (VEo16) kursuste koostöös korraldatakse 10. novembril Põllu õppekorpuses Mardilaat, kus lisaks kauplemisele tutvustatakse mardipäeva traditsioone. Kauplema ja laadale ostlema on oodatud kogu  koolipere, kuid kõik kauplejad peaksid mõtlema lisaks sortimendile ka  kauplemiskoha teemakohastamise peale.

Raamatupidamise II kursuse õpilaste (RM15)  projektis  „Astu esimene samm tervislikkuse poole“ võetakse luubi alla tervisliku toitumise ja treenimise olulisus. Lisaks koolitusele on kavandatud läbi viia põnevad töötoad tervislike salatite ja smuutide  valmistamise õpetamiseks ning üldfüüsilise treeningu tutvustamiseks.

Huvijuht Lilia Leimani sõnul oli mõlema projekti tase kõrge ning projekte otsustati toetada täies mahus. Projektidele eelnenud tuleproovis arendasid ja täiustasid  oma ideed  neli meeskonda ning lisaks tegid projektiplaane veel kaks meeskonda. “Kahjuks kõik ideed seekord hindamiseni ei jõudnud,” nentis ta. “Tänan mõlemaid projektimeeskondasid ja soovin edu projekti elluviimisel. Kooliperelt ootame rohket ja aktiivset osavõttu üritustest,” lisas ta.

Aitäh mentoritele ja hindajatele: Signe Vedler, Anne Mootse, Tiina Aidnik, Aita Kahha, Merle Väliste, Andrei Atškašov, Veronika Kupri, Vilve Pohla ja Maia Uibo.

Järgmine õpilasprojektide voor toimub jaanuaris 2017.

 

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872

 Märkad veebilehel vigu?