fbpx

Ken Mikko Vahtra pälvis EHRL stipendiumi

Eile, 28.novembril, Tallinna Teeninduskooli restoranis peetud tänuüritusel tunnustas Eesti Hotellide ja Restoranide Liit (EHRL) parimad hotelli- ja toitlustuseriala õpilasi. Kuue stipendiaadi seas oli Tartu Kutsehariduskeskuse koka eriala III kursuse õpilane Ken Mikko Vahtra.

Stipendiumi andmisega loodab EHRL, et see tähelepanuavaldus aitab süvendada õpilaste kindlust oma eriala vajalikkuses, samuti stimuleerida usinamat teadmiste ja oskuste omandamist õpiaja jooksul ning väärtustada teenindusvaldkonda karjääri valikul.

Kokku oli esitatud 14 stipendiumikandidaati, kellest valituks osutus kuus kutse- ja kõrgkooli õppurit. „Ken Mikko Vahtra paistis silma oma erialaste saavutuste poolest. Ta on muuhulgas osalenud noorte kokkade võistlustel „Kokakunst Kuressaares“ ja oktoobris Tallinna toidumessi raames peetud „Noorkokk 2017“ kutsevõistlusel. Lisaks on tema õpitulemused väga head ning praktikaettevõttest saadud positiivne tagasiside,“ rääkis kursusejuhataja Piret Neihaus.

Lisaks Ken Mikko Vahtrale said EHRL stipendiumi veel Julia Bhomrah, Tallinna Teeninduskoolist, Hetti Ustimenko, Olustvere Teenindus-ja Maamajanduskoolist, Elisa Marhvel, Ida-Virumaa KHKst, Marell Erikson, Võrumaa KHKst ja Miina Arop, TTÜ EMERA Kuressaare keskusest.

Õnnitleme Ken Mikko´t ja täname tema juhendajat kutseõpetaja Inga Ilvest ning kursusejuhatajat Piret Neihaus´i.

Ken Mikko Vahtra_Piret Neihaus

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit (EHRL) annab kutseõppeasutuste ja kõrgkoolide õpilastele stipendiume juba seitsmendat aastat. välja stipendiume, Stipendiumi on saanud tänaseks rohkem kui 80 tubli hotelli- või toitlustuserialade õppurit erinevatest õppeasutusest üle Eesti.

Lisainfo:
Maire Merits
Majutus- ja toitlustusosakonna juhataja
tel 7361 864Märkad veebilehel vigu?