fbpx

Kevadlaadal saab nii võistleda kui kaubelda

Kolmapäeval, 25. mail toimub kutsehariduskeskuse ees meeleolukas kevadlaat, kus toimub traditsiooniline grillivõistlus, võistkondlik  smuuti konkurss  ning saab ka osta-müüa.  Kohale on lubanud tulla ka suviselt soe kevadilm.

Kevadlaada peakorraldaja, õpetaja Kairi Timuski sõnul kaubeldakse laadal nii käsitöö kui toiduga aga ka taaskasutuse kaupadega. „Osta saab ehteid, kaltsuvaipu, heegeldatud mänguasju ja mütse, postkaarte, toalilli aga ka pitsasid ja pannkooke. Tuleb ka õnneloos,“ selgitas ta ja lisas, et veel saavad kauplejad end kirja panna.

Esmakordselt  toimub võistkondlik smuuti valmistamise võistlus.  “Võistlema on registreerinud kaheka vaprat võistkonda, kelle ülesandeks on valmistada ja serveerida maitsev, ilus ja fantaasiaküllane smuuti,” rääkis Timusk.  Kooli poolt antakse igale võistkonnale baastoorained  nagu piim, vesi ja mahlad, kuid kõik muud komponendid tuleb võistkondadel ise varuda.  Parima smuuti tiimi valivad nii kohtunikud kui ka publik.

Lisaks sellele toimub laadapäeval ka traditsiooniline kursustevaheline grillivõistlus, kus selgitatakse välja kooli parim grillitiim. Boonusena saavad parimad grillimeistrid osaleda Pärnus toimuval Grillfestil.

Sportlikumad koolipere liikmed on oodatud aga  seltskondlikele spordivõistlustele, kus selgitatakse  välja kummad on kiiremad ja täpsemad – kas naised või mehed. Võistlustel osalemiseks on vaja kaasa võtta rõõmus tuju.

Kevadlaat avatakse 25. mail kell 12.00 Kopli B õppekorpuse ees ja küljel.

Lisainfo:

Kairi Timusk
õpetaja
tel 53742302
kairi.timusk@khk.ee

 

 

 Märkad veebilehel vigu?