fbpx

Konverentsiga “Kudas meister, nenda töö” tähistatakse kooli 95 aasta sünnipäeva

Reedel, 19. mail toimub Tartu Kutsehariduskeskuse 95. sünnipäeva-aasta konverents “Kudas meister, nenda töö”.

Konverents on eelkõige Tartu KHK õpetajatele ja töötajatele mõeldud üritus, kuhu on seekord kutsutud ka kooli endised direktorid ja õpetajad ning külalised Liivimaa kutseõppeasutustest.

Konverentsi üks korraldaja, meisterõpetaja Vilve Pohla sõnul on konverentsi eesmärk  arutleda kutseõppe hetkeolukorra üle ja seda sihte tulevikuks. “Kiired muutused ühiskonnas, hariduses ja tööjõuturul seavad õpetajatele suuri väljakutseid ning kaasaegse kooli märksõnadeks on saanud kaasav haridus ja muutunud õpikäsitlus,” selgitas ta.

Sünnipäevakonverentsil arutleme tuleviku meistrite ja tuleviku töö üle. Mõtteid aitavad ärgitada Eesti tuleviku visionäär Mart Noorma Tartu Ülikoolist ja ajajuhtimise koolitaja Kristjan Otsmann.  Töötubades vaatame hetkeks tagasi, et hinnata möödunut, väärtustada saavutatut ja seada sihte tulevikuks. Kooli 95 aastases ajaloos on palju, mille üle uhkust tunda. Näiteks pikaajalised traditsioonid, õppijate saavutused, kaasaegsed töötingimused, kompetentsed õpetajad ning kutsehariduse väärtustamine ühiskonnas.

Samal päeval, enne konverentsi algust, kell 9.00 avatakse Kopli 1 õppekorpuses ajaloosein ning õpilastööde näitus.

Konverents algab kell 10.00 Tartus, Dorpati konverentsikeskuses (Turu 2). Sissepääs kutsetega.

 

Lisainfo:
Vilve Pohla
meisterõpetaja
vilve.pohla@khk.ee

EL_Sotsiaalfond_horisontaalneMärkad veebilehel vigu?