fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Õpilasesindus on kooli õpilaste poolt valitud esindajate vabatahtlik ühendus. See on grupp inimesi, kelle jaoks on oluline, et koolis peale õppimise ka muud huvitavat toimuks. Seega oleme üks väike ja kokkuhoidev tiim, kes käib koos ja üritab midagi asjalikku korda saata. Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõikidel õpilastel.

ÕE tegevuse põhiline eesmärk on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, kooliürituste korraldamine ja läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel. Hoolitseme selle eest, et õpilaste hääl oleks esindatud mitmesugustes toetuste komisjonides, koolielu edendamise ja arengukava töörühmades.

TKHK ÕE on Eesti Õpilasesinduste Liidu liige. Kuuluvus laiemasse organisatsiooni annab võimaluse ka väljaspool kooli aktiivselt noortega suhelda, võtta osa projektide kirjutamisest ja nende realiseerimisest. Samuti on see võimalus tihendada suhteid teiste koolidega ning ka üritusi koos korraldada.

Kutsume kõiki julgeid ning hakkajaid õpilasi ajalugu tegema! Liikmeks saamiseks on vaja vaid ÕE juhatusele vastavateemaline kirjalik avaldus esitada.

Juhatus:

Juhatuse esimees: Annabel Aarla K320 annabel.aarla@khk.ee
Juhatuse aseesimees: Ivo Nurmetalo AKo20

Juhatuse liikmed sügis 2020:

Nimi Õppegrupp Ülesannete jaotus
Annabel Aarla  K320 Juhatuse esimees, kooli nõukogu liige
Ivo Nurmetalo AKo20 Juhatuse aseesimees
Birke Padar EV219 Kommunikatsioontoimkond
Darja Issaeva BT18 Kommunikatsioontoimkond
Anne-Mai Lembinen PK18 Õigus- ja sotsiaaltoimkond
Indrek-Ivari Saluvee KA20 Kultuuritoimkond
Eliise Hindoala ILU20 Kultuuritoimkond
Ergo Alama MEP18 Teabetoimkond
Egert Alama KMV120 Teabetoimkond