fbpx

Õpilasesindus

Õpilasesindus on kooli õpilaste poolt valitud esindajate vabatahtlik ühendus. See on grupp inimesi, kelle jaoks on oluline, et koolis peale õppimise ka muud huvitavat toimuks. Seega oleme üks väike ja kokkuhoidev tiim, kes käib koos ja üritab midagi asjalikku korda saata. Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõikidel õpilastel.

ÕE tegevuse põhiline eesmärk on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, kooliürituste korraldamine ja läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel. Hoolitseme selle eest, et õpilaste hääl oleks esindatud mitmesugustes toetuste komisjonides, koolielu edendamise ja arengukava töörühmades.

TKHK ÕE on Eesti Õpilasesinduste Liidu liige. Kuuluvus laiemasse organisatsiooni annab võimaluse ka väljaspool kooli aktiivselt noortega suhelda, võtta osa projektide kirjutamisest ja nende realiseerimisest. Samuti on see võimalus tihendada suhteid teiste koolidega ning ka üritusi koos korraldada.

Kutsume kõiki julgeid ning hakkajaid õpilasi ajalugu tegema! Liikmeks saamiseks on vaja vaid ÕE juhatusele vastavateemaline kirjalik avaldus esitada.

Juhatus:

Juhatuse esimees: Mihkel Strauss KK18 mihkel.strauss@khk.ee
Juhatuse aseesinaine: Janne Sinijärv KRR219

Juhatuse liikmed sügis 2019:

Nimi Õppegrupp Ülesannete jaotus
Allan Kerme ISP218 Teabetoimkond
Janne Sinijärv KRR219 Juhatuse aseesimees
Birke Padar EV219 Kommunikatsioontoimkond
Darja Issaeva BT18 Kommunikatsioontoimkond
Mihkel Strauss  KK18 Juhatuse esimees, kooli nõukogu liige
Anne-Mai Lembinen PK18 Õigus- ja Sotsiaaltoimkond
Romet Laanemets MT19 Kultuuritoimkond
Ergo Alama MEP18 Teabetoimkond
Andres Tamela ITA19 Kultuuritoimkond

Märkad veebilehel vigu?