Õpilasesindus

Õpilasesindus on kooli õpilaste poolt valitud esindajate vabatahtlik ühendus. See on grupp inimesi, kelle jaoks on oluline, et koolis peale õppimise ka muud huvitavat toimuks. Seega oleme üks väike ja kokkuhoidev tiim, kes käib koos ja üritab midagi asjalikku korda saata. Õpilasesinduse töös on võimalik kaasa lüüa kõikidel õpilastel.

ÕE tegevuse põhiline eesmärk on õpilaste õiguste kaitsmine koolis, kooliürituste korraldamine ja läbiviimine ning koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel. Hoolitseme selle eest, et õpilaste hääl oleks esindatud mitmesugustes toetuste komisjonides, koolielu edendamise ja arengukava töörühmades.

TKHK ÕE on Eesti Õpilasesinduste Liidu liige. Kuuluvus laiemasse organisatsiooni annab võimaluse ka väljaspool kooli aktiivselt noortega suhelda, võtta osa projektide kirjutamisest ja nende realiseerimisest. Samuti on see võimalus tihendada suhteid teiste koolidega ning ka üritusi koos korraldada.

Kutsume kõiki julgeid ning hakkajaid õpilasi ajalugu tegema! Liikmeks saamiseks on vaja vaid ÕE juhatusele vastavateemaline kirjalik avaldus esitada.

Juhatus:

Juhatuse esinaine: Liisbeth Michelson BT16 liisbeth.michelson@khk.ee
Juhatuse aseesinaine: Jaanika-Kristen Sei BT16

Juhatuse liikmed sügis 2018:

NimiÕppegruppÜlesannete jaotus
Maarja-Liis MardimISP118Kultuuritoimkond
Ivo NurmetaloHT16Kultuuritoimkond
Darja PaapstelBT18Kommunikatsiooni juht
Janne SinijärvTEP17Õigus- ja sotsiaaltoimkond
Liisi KahuKRR16Kommunikatsiooni juht, kooli nõukogu liige
Steven Eric VelleõuEL16Teabetoimkond
Sander Michael MeltsK218Õigus- ja sotsiaaltoimkond
Liisbeth MichelsonBT16Juhatuse esinaine
Jaanika-Kristen SeiBT16Juhatuse aseesinaine

Märkad veebilehel vigu?