fbpx
Leidsid vea?
Tagasi

Täna, 7. oktoobril peetud õpetajate päeva tänuhommikul jagas Tartu Kutsehariduskeskuse direktor Raini Jõks välja kooli Aasta õpetaja tiitlid.

Tunnustuse pälvisid IKT kutseõpetaja Eve Mäeorg, lihatehnoloogia kutseõpetaja Kamilla Lüdikainen, iluteeninduse kutseõpetaja Ingrid Sööt, majutuse kutseõpetaja Iivi Palu, inglise keele õpetaja Katrin Kont, puidutöö kutseõpetaja ja töökoja juht Tiiu Laid, kokanduse kutseõpetaja Inga Ilves, automaalri kutseõpetaja Tauris Vijar, ja juuksuritöö kutseõpetaja Kadri Meesak.

Direktor Raini Jõksi sõnul ei ole ühiskonnas olulisemat ametit kui õpetaja amet. „Te suunate ja aitate inimestel oma eluteed leida ja käia. See töö sisaldab loomulikult nii rõõme kui ka muresid, sest õppijad, keda suunata ja juhendada tuleb, on ju erinevad. Teie, head õpetajad, olete sellega suurepäraselt hakkama saanud,“ tunnustas ta.

Lisaks sellele tunnustasid oma lemmikõpetajaid ka õpilased. Õpilasesinduse tänu võtsid vastu Aivar Lippmaa ja Hille Alberg. Tugikeskuse tänavused õpivedurid, kes on panustanud õppijate toetamisse ja abistamisse on IKT osakonna juht Signe Vedler ning õpetajad Katrin Jurs ja Tauris Vijar.

Direktor Raini Jõks tänas kooli poolt ka Tartu linna Aasta õpetaja tiitli pälvinud kutseõpetaja Diana Ellerit ning „Liivimaa õpib ja tänab“ Haridus- ja teadusministeeriumi tänukirja saanud õpetajaid Ilona Vanaveskit, Marika Paulust, Olga Luginat ning toitlustuse ja turismi osakonna juhatajat Maire Meritsat.

Lisainfo:
Raini Jõks
direktor
raini.joks@khk.ee