fbpx

Koolipere tunnustas õpetajad ja õpiedu vedureid

Täna, 8. oktoobril tähistati kutsehariduskeskuse õpetajate päeva ning jagati tunnustusi.

Oma tervituskõnes meenutas direktor Tõnis Lukas oma õpetajaid ja õpetajaameti tähendust.“ Õpetaja amet on kõige kindlam lahendus oma elus midagi suurt ära teha! Algul teed ise oma pea, suu ja kätega – siis teevad need, keda oled õpetanud, sama asja edasi, tehes seega ka Sinu panuse üha ja üha suuremaks.“

Kutsehariduskeskuse aasta õpetaja tunnustuse pälvisid sel aastal Hellika Ivanov-Simson, Ene Jõeveer, Anna Karutina, Kalmer Kollom, Aivar Lippmaa, Kätlin Lühiste, Piret Neihaus, Mariana Rand, Reet Saarep, Ülle Soeson ja Elo Õun.

Lillekimbu ja aplausiga peeti meeles Tartu linna tunnustuse pälvinud kolleege, kelleks on linna elutöö preemia laureaat Tiit Kaber ja Tartu linna aasta kutseõppeasutuse õpetajad Edda Sõõru ning Tiina Friedrichson. Haridus- ja teadusministri tunnustuse pälvisid sel aastal Sille Lillestik, Toomas Lelumees, Vilve Pohla ja Mirjam-Merike Sõmer.

Esimest korda andis Tugikeskus välja Õpiedu veduri tiitli neile kolleegidele,  kes on oma tähelepanelikkuse ja toetusega õpilaste õpiedule kaasa aidanud. Kooli õpiedu vedurid on Helina Esnar, Jelena Kutšmuk ja Silver Sõukand.

Õpilasomavalitsuse nimel said „Kiida õpetajat“  tunnustuse õpilasi kõige enam inspireerinud, toetanud, julgustanud ja eeskuju andnud õpetajad Anna Karutina, Inga Ilvest, Ismail Mirzojev, Olga Lugina, Kätlin Kask ja Maiu Praakli.

Õpetajate päeva sisustas äsja valminus dokumentaalfilm Peeter Volkonskist, millele järgnes kohtumine filmi peategelasega.

Lisainfo:
Hedi Männi
kantselei juht – juhtkonna assistent
tel 7361 860Märkad veebilehel vigu?